Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Zcela jedinečný design ložnic

Vážení zákazníci,

jsme velice rádi že právě my, Nábytek Aldo, může jako první na českém trhu představit zcela nový, unikátní design ložnic francouzského výrobce. Systém nabízí především možnost pro zařízení interiéru klasické ložnice, ale díky multifunkčnímu provedení můžete také vybavit velmi malé interiéry, nebo ložnici pro jednu osobu, ale design lze využít také do studentského pokoje. Design z kolekce Evo pro zařízení ložnice vás upoutá již na první pohled především praktickým nadstavcem nad manželskou postelí. Pojďme si tedy nový design francouzského výrobce představit.

Ložnice pro opravdu malé interiéry

Jste majiteli velmi malého prostoru pro zařízení ložnice? Žijete v malé garsoniéře single a nemáte v plánu zatím zakládat rodinu? Zkrátka pokud máte opravdu malý prostor určený k vybavení ložnice, doporučujeme šetřit místem tak, aby místnost nebyla přeplácaná nábytkem. Řešením může být postel s nadstavcem a šuplíky, který v sobě skrývá až překvapivé množství úložného prostoru a i něco navíc. Pokud jsme vás návrhem ložnice oslovili a chcete vědět více, k dispozici je rovněž katalog v elektronické podobě přiložený u návodu k montáži v parametrech. Pro výroby bylo použito klasického laminátu v netradičním odstínu šedý ořech. Tloušťka desek od 16 do 25 mm. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu.

 

      Manželská postel Most   Manželská postel Toronto

 

Je nepsaným pravidlem, že hodně z věcí v domácnosti především pak šatstvo, se snažíme uspořádat právě v ložnici. Pokud však máte malý prostor, rozměrově mohutné skříně nemůžete využít. Maximálně se vám ještě do interiéru vejde komoda s šuplíky, kterou v případě potřeby v kolekci francouzského nábytku samozřejmě také nabízíme. Stejně tak jako klasické uskupení dílů v ložnici. 

 

                                            

 

Nádstavec v podstatě supluje noční stolky, které pak již nemusíte pořizovat. Tím samozřejmě ušetříte místo na podlaze. Za nás jsou nádstavce a šuplíky zkrátka zatím tím nejvíce úsporným řešením pro vybavení místnosti, kterým je ložnice.

Ložnice pro větší interiéry

Jestliže chcete pořídit manželskou postel s klasickým místem na spaní o rozměru 160x200 cm, není žádný problém, nemusíte oželet ani nadstavec. Pokud však patříte k těm šťastlivcům, že pro vybavení ložnice máte k dispozici větší místnost, místo nadstavce si můžete dovolit pořídit obvyklou sestavu s nočními stolky a šatní skříní, nebo dokonce komodu. Jaké odstíny frčí a co je nového v designu určeného pro vybavení ložnic?

 

Ložnice Aalborg black    Ložnice Aalborh ve skandinávském designu

 

Populární se stal jak černý odstín, tak velké oblibě se těší skandinávský design, který je charakteristický spojením odstínů bílé s přírodní imitací dřeva. Ať už se přikloníte ke kterémukoliv z návrhů, tak obě varianty v exkluzivním zastoupení u nás na Nábytku Aldo najdete. A samozřejmě dnes jsme vám představili jen průřez naší nabídky, výběr je daleko větší.