Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Zařizujeme interiér pro kluka, studenta

Nesmíme zapomenout ani na naše rošťáky, z kterých se stávají muži. Dospívající kluk má své potřeby stejně jako dívka, i když diametrálně odlišné. Co vám můžeme nabídkou pro kluky, kteří už pomalu ale jistě koukají po holkách? Kolekce nábytku určené právě této věkové skupině dětí jsou odlišné především svými odstíny, více střídmějšími a především se liší velikostí nábytku. Přecházíme z klasických dětských postelí s místem na spaní 90x200 cm na postele pro matraci 140x200 cm, nebo 140x190 cm. Často jsou v sestavách studentských pokojů také prostornější šatní skříně. Ale pojďme si na konkrétních příkladech návrhů nábytku ukázat, jak lze vytvořit příjemné prostředí pro dospívajícího kluka.

Studentský pokoj v nadčasovém designu

Dospívající chlapci se téměř všichni chtějí či už dokonce cítí jako dospělí muži. Rozhodně pak nebudou nadšeni z pokoje, který bude obsahovat jakékoliv "dětské" motivy. Všechno pryč a nejlépe nahradit už "dospěláckým" pokojem. Takovým sestavám samozřejmě říkáme studentské pokoje, ale pozor, je zásadní rozdíl mezi studentským dívčím pokojem a pokojem pro studenty, mladé muže. Chlapci chtějí mít interiér spíše strohý, velmi funkční a účelový. Proto také vznikla tato kategorie, kde jsme nabídku těchto pokojů připravili hezky v jedné skupině pro rychlejší a snadnější orientaci. Většina těchto studentských pokojů pak samozřejmě v sestavě s rozměrově větší postelí a to pro matraci 120x200 cm a pokud vám to je trochu prostor umožní pak zvolte i větší rozměr a to postel pro matraci 140x200 cm.

 

Patrová postel B smoky blue     Studentská postel Travel, tu kluci milují

 

Jednoduchý ale velmi efektní návrh na fotografii vznikl ve Španělsku a Francii. Patrová postel ideálně do malého pokoje, kde kromě místa na spaní získá váš chlapec i psací stůl a šatní skříň. Druhým návrhem je postel Travel, kterou si spíše mohou dovolit rodiče, kteří mají k dispozici velkou místnost pro zařízení studentského pokoje. A musíme říci, že postel Travel je i kluků velmi oblíbená.

Jak zařídit studentský pokoj když máte málo místa?

Velmi jednoduše. Dnešní výrobci se předhánějí v návrzích, které jsou takzvaně multifunkční a vlastním řešením mohou ušetřit spousty místa v interiéru. Častou volbou, která především šetří místo je řešení místa na spaní. Vyvýšené postele, postele s úložným prostorem, nebo postele jejichž součástí je rovněž psací stůl. Návrhů je nekonečná řada. 

 

                             Patrová postel Higher

 

 

Řešení je opravdu celá řada. Dnes již není žádný problém vybavit interiér dospívajícímu dítěti velmi příjemně a funkčně. Za nás na nábytku Aldo zcela určitě doporučujeme již volit postele s větším místem na spaní než nabízí klasické postele. je to pro studenty opravdu pohodlnější.