Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Zařízení ložnice v podkrovním bytě

Vybavit malý interiér ložnice je opravdu náročný úkol. Ale vybavit ložnici v podkroví, to už vyžaduje trochu fantazie a bohužel bezpočet kombinací. Ale při dnešní široké nabídce nábytku a nejrůznějších designů je opravdu vše možné. Co pro malé interiéry, nebo podkroví může nabídnout nábytek Aldo?

Pro sestavení ložnice můžete využít nabídku dílů

Zařizovat podkroví, je trochu náročnější, než klasickou místnost. Musíte počítat navíc také s výškou dané místnosti, která dle typu podkroví je nízká. Do ložnice, která je umístěná v podkroví, bychom zvážili, zda je vhodné umístění šatní skříně, jelikož skříň díky své výšce podkroví opticky zmenší. A rovněž stejně jako je tomu v malém interiéru, je vhodné využít danou místnost na maximum. Prostředkem, jak využít prostor na maximum je postel s úložným prostorem. Na ilustračních fotografiích vám představujeme nejnovější trendy postelí s úložným prostorem.

 

Manželská postel Toronto    Postel pro jednu osobu Travel

 

Samozřejmě jsou i taková podkroví, kde místem rozhodně není třeba šetřit, ale těchto případů je velmi málo. Proto představujeme návrhy postelí, které naopak kromě místa na spaní nabízí také velký úložný prostor. Podkroví je také velmi hezké, pokud je vybavíte rustikálním designem, ale na každý tomuto designu dává šanci.

I ložnice v malém interiéru může být velmi příjemná

Co je malé, to je milé a u nábytku také můžeme použít přívlastku levnější. Ano přesně tak, jelikož do malého interiéru použijete méně dílů, ale s multifunkčním designem. Unikátní řešení nabízí vždy manželské postele s úložným prostorem. Je to také jedna z mnoha možností.

 

Manželská postel Ely graphit    Manželská postel Ely oak

 

Nabídka postelí nejrůznějších rozměrů na spaní s velkými úložnými prostory a dokonce i praktickými nadstavci je na našich stránkách opravdu široká, jelikož část našeho záměru je právě představovat pro nás trh možnosti designu, které jsou maximálně ohleduplné k prostoru. Milujeme nábytek, který šetří místo v pokoji, v případě postele Ely v ložnici pro jednu osobu, nebo ve studentském pokoji.

                                                    Postel Ely white

Design postele Ely v různých odstínech, nabízí nadstavec s řadou polic, které nabízejí rozhodně více úložného a odkládacího prostoru než klasické noční stolky a po obou stranách postele jsou umístěny také hluboké šuplíky a prostor pro další odložení potřebných předmětů, třeba knížek. Celkový design je velmi moderní, úložné prostory nezabírají z dané místnosti žádný prostor, jsou rafinovaně navržené vlastním efektním designem. Pokud žijete "single" a vaše ložnice je malá, pak jste právě našli jednu z ideálních postelí. Ale tuto postel s řadou úložných prostorů lze využít také do pokoje dospívajícího dítěte. A hodí se i do podkroví.