Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Zahradní nábytek za ještě lepší cenu

V tomto týdnu jsme pro vás připravili zajímavou nabídku zahradního nábytku a to za ještě lepší ceny. Je konec srpna, sezóna končí a to je vždy znamení pro výprodeje našich kolekcí. V srpnu v podstatě na všechny sestavy zahradního nábytku nabízíme slevy až do výše 20 %. Nabídka zahradního nábytku je u nás velmi široká. Vybrat si můžete z nejrůznějších materiálů a mezi nejoblíbenější letos se zařadil zahradní nábytek z ekoratanu a zahradní nábytek z kovu. A když už máme skoro (bohužel) konec sezóny, pojďme společně zhodnotit, co vám letos nejvíce líbilo, co se dostalo do top 10 nejprodávanějších produktů.  

 

                           

 

Mezi akční nabídku jsme zařadili také zahradní nábytek z dřeva teak, který je na našem portále rovněž novinkou. Příjemná cena a vysoká kvalita dřeva, které je navíc ošetřeno přírodním olejem proti škůdcům a UV záření. Nabídka zahradního nábytku z akácie je výhodná také tím, že nábytek je lehce skladovatelný. V zimě můžete po celou dobu ponechat svému osudu na zahradě, stačí pouze přikrýt nepromokavým materiálem, plachtou.

 

                                                         

 

Zahradní nábytek z ekoratanu zase příjemně vybavení velké terasy a zahrady, často se také používá jako vybavení hotelových bazénů a posezení při nich. Zahradní nábytek z ekoratanu patří k těm nejvíce komfortním, trošku finančně náročnějším, i když příjde na to. Syntetický ratan jako materiál nepotřebuje žádnou další péči, je nejvíce odolný ze všech materiálů a když je zašpiněn, stačí jen opláchnout vodou. Polstry mají samozřejmě snímatelný potah, tedy péče také velmi jednoduchá. Zahradní nábytek je velmi žádán a již v minulém roce se stal velmi populárním. Věříme, že i letos Vám zahradní nábytek na našich stránkách přinese to, co právě hledáte.