Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Zahradní nábytek v nadčasovém designu

Každým rokem výrobci představují nové kolekce zahradního nábytku. A každým rokem se design zahradního nábytku neustále mění vylepšuje. Klade se větší důraz na multifunkčnost a maximální využití. Zahradní nábytek v moderním podobě to jsou také zcela nové materiály, které jsou více odolné vůči povětrnostním vlivům. Netradiční jsou i odstíny, zahradní houpačky například můžete vybírat z široké nabídky pastelových odstínů, nechybí ani řada zahradních doplňků jako je led osvětlení, květináče, zahradní polštáře a další a další dekorace. Z čeho můžete vybírat letos a co vás z nabídky zahradního nábytku může překvapit?

    

 

Na našich fotografiích můžete samo posoudit ergonomický tvar zahradního houpacího křesla, díky kterému je komfort opravdu maximální. Cena zahradního křesla včetně podušek se snímatelným potahem a stříškou. Zahradní nábytek, ve kterém se lze houpat či pohupovat patří k velmi oblíbeným produktům pro vybavení zahrady. Zákazník stále více upřednostňuje při výběru zahradního nábytku především vysoký komfort. Dnes jsou v nabídce rovněž sestavy zahradního nábytku, který lze využít i v interiéru, nebo zimní zahradě. Sedací soupravy určené pro venkovní využití se svým designem stále méně liší od souprav, které jsou určeny třeba do obývacího pokoje. Komfort a moderní design jsou ruku v roce s moderními materiály a novými technologiemi výroby.

 

Zahradní sedací soupravy

Nejčastějším materiálem určeným pro výrobu zahradních sedacích souprav je ekoratan, nebo technokrata. Imitace přírodního ratanu, ale samozřejmě s lepšími užitkovými vlastnostmi a především odolností vůči povětrnostním vlivům. Německý výrobce představuje sedací soupravy pro vaší zahradu z ekoratanu, jelikož imitace je daleko věrohodnější než u technoratanu. Nábytek vůbec nepůsobí tak, že je vyrobený ze syntetických materiálů. Zahradní nábytek v sestavě to je ve většině případů sedací pohovka v rohové variantě, někdy křeslo jako samostatný díl a nechybí ani odkládací či konferenční stolek. Samozřejmostí jsou již zmiňované podušky, které musí mít snímatelný potah. Jelikož je ekoratan pletený materiál, povrch konferenčního stolku je nerovný a tak výrobce doplňuje stolek skleněnou deskou. Nabídka odstínů ekoratanu i podušek je velmi široká, nejrůznějších tvarů sedacích souprav rovněž.

 

                          

Jedinou nevýhodou těchto zahradních sedacích souprav je jejich velikost. Pokud nemáte velkou zahradu, je lépe se přiklonit k jiné volbě zahradního nábytku. Třeba moderní design ze dřeva akácie ve spojení s kovem. V nabídce jsou ale také velmi komfortní sestavy v podobě dvou křesel a kávového stolku, které lze umístit i na terasu či balkón.

 

                                             

 

Nabídka zahradního nábytku to nejsou jen dané sestavy, ale vybírat si můžete i z nabídky samostatných dílů. Lze tak pořídit zahradní nábytek na různě velké zahrady, každý z vás si může vybrat. Zahradní nábytek v naší nabídce nepatří k levným, ale kvalita německých produktů je odzkoušena a nábytek vám bude sloužit při správné péči několik desítek let.