Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Zahradní nábytek pro chvíle pohody

Nabídka v kategorii zahradní nábytek, to nejsou jen sestavy jako takové určené k příjemnému posezení, ale celá řada doplňků. Najdete u nás slunečníky, houpací sítě, polštáře, olejové lampy, různá zahradní led osvětlení. A samozřejmě nábytek. Vše co se týče zahrady na nábytek Aldo v tradiční německé kvalitě od luxusních cenově náročných produktů, až po ty za velmi příjemnou, bezkonkurenční cenu. A jelikož je léto v plném proudu, v našich článcích se budeme v příštích týdnech často věnovat právě zahradě a všemu co s ní souvisí.

Zahradní houpací sítě, křesla

Ano, čtete správně, v naší nabídce najdete velmi praktická zahradní křesla. A právě kategorii zahradních houpacích sítí a křesel můžeme doporučit také pro bezkonkurenční cenu. nabídka je "pestrobarevná" a lákavá. Houpání v horkých letních měsících pod korunou stromu to je to pravé pro váš odpočinek. Cena je vždy uvedena s dřevěným mechanismem pro samotné zavěšení sítě, nebo křesla. Pro všechny varianty pak platí nosnost až 120 kg. V případě houpací sítě se tradiční německá kvalita spolu s naší dopravou zdarma určitě vyplatí.

 

                                              

Zahradní slunečníky

Jsou nepostradatelnými pomocníky proti slunci, kterého je v horkých letních dnech někdy už také příliš. A před sluncem je třeba se chránit. V nabídce najdete široký výběr slunečníků, vybírat můžete mezi dřevěnými, kovovými, nebo slunečníky pro umístění z boku jídelního, potažmo zahradního stolu. Samotný plášť slunečníku je vyroben z polyuretanu světlých odstínů, jako bílá, smetanová. Odstíny, které na rozdíl třeba od tmavých nepřitahují sluneční paprsky. V nabídce slunečníků najdete také výběr stojanů tak, aby jste si každý mohli vybrat vyhovující tvar.     

Zahradní nábytek na balkón, terasu a samozřejmě zahradu

Nabídka zahradního nábytku u nás je především rozdělena dle materiálů. Oblíbenou skupinou jsou již tradičně sestavy nábytku z ratanu, nezaostává ani zahradní nábytek z masivu. K dispozici však máte i designový zahradní nábytek z plastu, který možná mnohé z vás překvapí.    

 

    

 

Léto je v plném proudu a je nejvyšší čas vybrat si ten správný zahradní nábytek, nebo doplňky. Věříme, že netradiční designy našeho zahradního nábytku vám přijdou vhod. Nábytek od německého výrobce najdete také u řady sestav s prodlouženou zárukou až na 36 měsíců.