Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Zahradní nábytek na Vaši zahradu

Poslední slunečné jarní dny už mnohé z Vás přivedly na Vaše oblíbené zahrádky. Určitě už máte po zimě vše potřebné udělané a možná uvažujete o novém zahradním nábytku. Nábytek Aldo, Vám nabízí širokou škálu zahradního nábytku k výběru. Nabízíme celé zahradní sestavy, křesílka, lehátky, zahradní houpačky i závěsné sítě. Rovněž si můžete vybrat z rozmanitého druhu materiálu, takže si určitě vybere každý.

Exotické dřevo

Nábytek Aldo, nabízí zahradní nábytek z exotického dřeva, které je známo především svou vysokou kvalitou. Exotické dřevo, používáno při výrobě zahradního nábytku je především Merbau. Dřevo Merbau roste v rovníkové a tropické oblasti Papua-Nová Guinea, Filipíny a Indonésie. Merbau je jedním z dlouho rostoucích a trvalých druhů stromů na světě. Merbau je dřevo s vysokým stupněm tvrdosti, bez chemického ošetření, jelikož není nutné. Dřevo Merbau již samo o sobě nepotřebuje impregnovat, protože obsahuje vysokou konzistenci oleje (máslo) a přírodní antiseptikum složení dřeva, takže bez použití chemických barviv a laků můžeme chránit. A právě proto, se ideálně hodí pro použití ve venkovním prostoru.

Masiv

Zahradní nábytek z masivu jsme vybrali na Aldo především tak, aby nabízel vysokou kvalitu zpracování a doporučenou tloušťku desky, která mnohdy nebývá zachována a pak již je nadsázkou nazývat zahradní nábytek masivním. Masiv pokud má kvalitní povrchovou úpravu, je odolný vůči povětrnostním vlivům a snadný na údržbu. Masiv pro výrobu zahradního nábytku je v dnešní moderní době velmi kvalitně upraven, je tedy odolný i proti škůdcům, plísním a jiným vlivům působícím destruktivně na kvalitu dřeva. Masiv, je pro ty z Vás, kteří nejsou zastánci strohého, až studeného designu je zcela jistě zahradní nábytek z přírodních materiálů příjemný.

 

                                                 

 

Ratan

Ratanový zahradní nábytek, nabízí v dnešní době vysoký komfort díky poduškám, polštářkům a designu. Zahradní ratanový nábytek, díky materiálu a doplňkům, patří proto k cenově náročnějším, ale i nejpohodlnějším. Na nábytku Aldo, nabízíme zahradní nábytek z přírodního ratanu, ale také techno-ratanu, který věrně imituje ratanový přírodní materiál a nabízí však delší životnost a větší odolnost vůči povětrnostním vlivům. Zahradní sestava, kterou Vám představíme na následující fotografii, je vyrobena právě z techno-ratanu, který napodobuje klasický přírodní ratan, rozdíl pocítíte pouze na dotek. Zahradní sestava na fotografii patří k největším jak rozměrově, tak na počet samostatných dílů na Aldu.

 

                    

 

Kov


Velice moderní design, můžeme říci, až strohý nabízí kovový zahradní nábytek. Údržba zahradního nábytku z kovu je snad jednou z nejméně náročných. Zahradní kovový nábytek rovněž nabízí největší flexibilitu v polohovatelnosti lehátek, křesel apod. Výhodou kovového materiálu je, že nikdy nemusíte řešit škůdce, jako u nábytku z masivu, či povětrnostní vlivy. I přesto však kovový zahradní nábytek potřebuje péči, aby nekorodoval. V této kategorii najdete rovněž nejvíce různorodých výrobků. Ať už pohodlné, polohovací křesla, lehátky, grily, rošty, květináče či celé sestavy. A právě jeden takový, Vám na poslední fotografii představíme a to zahradní set z kovového materiálu a hliníku. Konstrukce je potažena plastovou fólií, která je velmi odolná, stejně jako celý zahradní set povětrnostním vlivům.

Příjemné chvilky, ať už na Vašich zahradách, či dovolených, s naším zahradním nábytkem, Vám přeje kolektiv zaměstnanců.