Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Zahradní nábytek na Aldu, je velmi různorodý

Zahradní nábytek na našem portále dělíme podle materiálu, ale také využití. Představujeme vám samostatně zahradní nábytek z eko ratanu, dřevěný, plastový či hliníkový zahradní nábytek, a nechybí ani nábytek z exotického dřeva. V naší nabídce najdete rovněž luxusní zahradní nábytek, který dlouhá léta odolá povětrnostním vlivům. Kategorie jsou rozděleny na zahradní stoly, zahradní židle a křesla, zahradní lavice, houpací sítě, zahradní doplňky, zahradní květináče, vázy, zahradní slunečníky apod. Stačí zavítat do příslušné kategorie a vybrat si moderní zahradní nábytek, díky kterému na své zahrádce vytvoříte zázemí pro venkovní posezení plné pohody.

 

    

 

Moderní zahradní nábytek

V kategorii moderního zahradního nábytku najdete velmi nadčasové sestavy v tradiční německé kvalitě. Použitými materiály jsou zde tvrzený plast, také sklo, kov, hliník nebo dřevo teak, akácie. Nabídka je velmi originální, mnohdy až překvapivá. Kolekce zahradního nábytku Eco, kterou vám představíme jako první, nenabízí pouze moderní design, ale také výrobu za použití novodobých materiálů. Jídelní plocha stolu, opěrky a sedáky židlí jsou z tvrzeného plastu v imitaci dřeva, nosné konstrukce z hliníku barvy grafit. To vše samozřejmě zcela bezúdržbové, materiál je velmi odolný vůči povětrnostním vlivům a navíc i dalších několik let bude nábytek pořád vypadat, jako když jste ho pořídili. Velkou výhodou je i to, že v zimním období nemusíte sestavu zahradního nábytku schovávat, složitě uskladňovat. Pokud hledáte něco menšího, nabízíme zahradní nábytek v sestavě Lisbon, který nabízí v ceně dvě komfortní křesla a kávový stolek. Zahradní nábytek v sestavě Lisbon nabízíme nejen v šedém, ale také dalších, stejně příjemných odstínech. Sestava v tradiční kvalitě německého výrobce, který pro stolek zvolil konstrukci z profilovaného hliníku a pro křesla materiál u nás ještě málo známý, textaline. S ohledem na kvalitu a design si myslíme, že cena je velmi příjemná.

Zahradní nábytek z ratanu

Přírodní ratan, ale také techno ratan, který věrně imituje ratanový přírodní materiál, to jsou materiály použité pro výrobu zahradního nábytku z ratanu. Nábytek z ratanu, který nabízí vysoký komfort díky poduškám, polštářkům a designu, je velmi populární. Zahradní ratanový nábytek patří k cenově náročnějším, ale nabízí vysokou kvalitu. Jak jsme již uvedli, díky použití podušek patří zahradní nábytek z ratanu a techno ratanu k těm nejpohodlnějším. Zahradní nábytek z ratanu nabízí na Aldo spousty možností. Zkombinovat lze křesla z ratanu, stoly z ratanu, sedačky, lehátka z ratanu apod. Předností tohoto nábytku je dlouhá životnost, atraktivní moderní vzhled, pohodlnost a přírodní materiály. Pokud hledáte komfortní a velmi elegantní řešení posezení na vaši zahradu, můžeme vám, jako jednu z mnoha možností v nabídce zahradního nábytku představit sestavu z kolekce Ponte. Komfort a styl jdou ruku v ruce s tradiční německou kvalitou. Materiál eko ratanu zase odolá i extrémním povětrnostním vlivům. Na další fotografii, nabízíme sestavu z kolekce Porto, kterou můžeme označit za stylovou, na rozdíl od některých sestav v ryze moderních liniích. Design této sestavy, se soustředí kromě vlastního stylu především na maximální komfort. Proto jsou k dispozici také polštáře pro umístění na sedák křesel. Rovněž každý díl v sestavě nabízí velkou hloubku, dostatek místa k sezení, opěrky loktů, v neposlední řadě praktický jídelní stůl se skleněnou deskou. Komfortní je tedy bezpochyby i údržba nábytku. Co vše, můžete v této nadčasové sestavě pořídit pro vaši zahradu? Vlastně to, co vidíte na fotografii. Křesla a jídelní stůl se skleněnou deskou. Můžete díky nabídce dílů sestavit zahradní nábytek pro dva, pořízením pouze dvou křesel.

Zahradní houpací křeslo

Jako poslední vám představíme anatomicky tvarované houpací křeslo se slunečníkem. Křeslo je prodloužené, můžete si tedy i pohodlně lehnout. Zahradní houpací křeslo si můžete vybrat z několika odstínů podušek. Látka polštáře, slunečníku a celé podušky je rovněž velmi nadčasová, jedná se o nový materiál textilene s dodáním polyesteru. Podušky jsou snadné na údržbu, zcela omyvatelné a spolu s ocelovou konstrukcí můžete mít houpací křeslo po celou dobu na zahradě, tedy i v dešti. Německý výrobce klade velký důraz na kvalitu a té houpací křeslo odpovídá.