Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Zahradní nábytek Aldo 2011

S blížícím se příchodem jara naše společnost Nábytek Aldo opět představuje zahradní nábytek i když ne v širokém výběru, jelikož na našich stránkách se spíše věnujeme interiérovému bydlení. Zahradní nábytek je vždy velmi aktuální téma právě od měsíce března, kdy v každém z nás se již probouzí chuť na příjemné procházky, grilování na zahradě a další aktivity na čerstvém vzduchu. Nábytek Aldo stejně jako v minulém roce, rozdělil zahradní nábytek do kategorií dle materiálů, z kterých je vyroben. Zahradní nábytek představujeme jako komplety, ale vybrat si můžete také samostatné díly, jako zahradní křesla, stoly, lavičky apod. Co jsme tedy na letošní sezónu pro vás připravili?

Zahradní nábytek z exotického dřeva Merbau

Zahradní nábytek vyroben z exotického dřeva je cenově náročnější, ale nabízí však velmi vysokou kvalitu. Exotické dřevo použité při výrobě našeho zahradního nábytku se nazývá Merbau. Dřevo s vysokým stupněm tvrdosti, bez chemického ošetření, jelikož není nutné. Dřevo samo o sobě nepotřebuje impregnovat. Dřevo Merbau roste v rovníkové a tropické oblasti Papua-Nová Guinea, Filipíny a Indonésie. Barva dřeva tmavě červeno-hnědá se zlatým zabarvením. Vysoká konzistence oleje (máslo) a přírodní antiseptikum složení dřeva, takže bez použití chemických barviv a laků můžeme chránit. Merbau je jedním z dlouho rostoucích a trvalých druhů stromů na světě. Ideálně se hodí pro použití ve venkovním prostoru. Vysoká kvalita zahradního nábytku nevyžaduje impregnaci, chemického ošetření, samo osobě je odolné vůči povětrnostním vlivům a škůdcům.

Zahradní nábytek z masivu

Klasický design zahradního nábytku z málo opracovaného dřeva, aby nábytek působil můžeme říci "nedokonale" a stroze. Kmeny borovicového dřeva rozpůlené napůl slouží jako základní desky lavicím a stolům. Dřevo je naimpregnované speciální emulzí, která chrání proti škůdcům. Samozřejmě ale doporučujeme impregnaci každým rokem opakovat. Borovicové dřevo je cenově dostupnější, ale také méně odolné vůči povětrnostním vlivům a mechanickému poškození. Zahradní nábytek z masivu patří na našich stránkách k nejprodávanějším. Zahradní nábytek z masivu jako kategorie nábytku však nenabízí pouze stoly, lavice a křesla, ale rovněž spousty zahradních doplňků. Lehátka, květináče, mříže na popínavce, můstky, nebo také houpačky. Stačí si jen vybrat jak zahradu obléknout do jednotného designu zahradního nábytku.

 

    

 

Zahradní nábytek kovový

V této kategorii najdete především zahradní nábytek s velmi moderním, elegantním a jednoduchým designem. Zahradní nábytek z kovu patří také k nejvíce odolným vůči povětrnostím vlivům a nabízí snad nejdelší možnou životnost při zachování původního vzhledu.

V kategorii zahradního nábytku z kovu najdete zahradní houpačky, pohodlná a lehká lehátka, celé sestavy se stolem a slunečníkem, samostatné křesla a mnoho dalších doplňků vaší zahrady. Kovová zahradní nábytek patří do kategorie cenově středně náročného nábytku.

Zahradní nábytek z ratanu a technoratanu

Mezi ratanem jako přírodním materiálem a technoratem, jeho zdařilou imitací vyrobenou však z plastu je velmi velký rozdíl. Technoratan nabízí vesměs moderní design a je takřka nezničitelný. Je také cenově náročnější. Ratan jako přírodní materiál nabízí klasický design, je teplejší a vlídnější, nemůže však nabídnout tak vysokou životnost a odolnost vůči mechanickému poškození a UV záření.

Zahradní nábytek z technoratanu se stal v loňském roce módní záležitostí a byl velmi vyhledáván. Letos tomu nemá být jinak. proto se naše nabídka, jelikož módní trendy sledujeme, bude s blížícím se jarem postupně rozšiřovat o nové a nové kolekce zahradní nábytku a to ze všech dostupných výrobních materiálů.