Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Zahradní houpačky pro děti

Nábytek Aldo prodej zahradního nábytku ukončil a to z toho důvodu, že se naplno a opravdu s maximální péči chceme věnovat dětskému nábytku. A na ilustračních fotografiích malá ochutnávka toho nejlepšího.

 

   

 

 

Bezpečí především

Stejně jako u mnoha jiných třeba interiérových záležitostí je na prvním místě u zahradních houpaček bezpečnost. Špatně vyrobená zahradní houpačka může způsobit docela nepříjemná zranění. Základní vlastností nekvalitních houpaček je nestabilní pozice. Pokud jde o zahradní houpačku neukotvenou, tak by se při houpání neměla její konstrukce jakkoli hýbat. Určitě si dejte pozor na zvýšenou frekvenci houpání u takovýchto výrobků. Mohlo by se dost dobře stát, že se s Vámi takto zkonstruovaná houpačka převrhne. U houpaček zakotvených do země je nutné být ostražitý při ukotvování samotné houpačky do nosné konstrukce. Ukotvení houpačky v konstrukci musí být masivnější a bytelné.

 

Zahradní houpačka na fotografii je vyrobena z masivu, což je přírodní materiál, který velmi dobře vyniká na zahradách. Zahradní houpačka je v odstínu olše, je chráněna bezbarvým lakem, proti poškození a venkovním vlivům. Důležitá je stabilita celé houpačky, pojistkou je zabudovaný řetěz, který upevňuje celou konstrukci, tak aby houpačka mohla být co nejbezpečněji a nejpohodlněji funkční pro vaše děti. Zahradní nábytek se stal velmi vyhledávaným sortimentem nábytku, a to hned z několika důvodů: zušlechťuje naše zahrady, vypadá velice elegantně a jeho využití je také neopominutelné.

 

Houpačky milují hlavně děti

Dětská radost je nekonečná a zahradní houpačky jsou toho jen důkazem. Děti jistě ocení služeb klasických zahradních houpacích lavic, ale vhodnějšími se pro ně jeví zahradní houpačky jednosedačkové konstruované speciálně pro ně. Houpačky pro děti jsou z drtivé většiny zapuštěné do země a splňují hned několik požadavků na jejich bezpečnost. Děti předškolního věku milují hlavně rozličná houpadla. Ta sice z pohledu pohybu vypadají úplně jinak, ale svůj účel splní hlavně vzhledem. Houpat se mohou děti třeba na imitaci koníka, oslíka, různých pohádkových postav anebo třeba na takové zmrzlině. Když jsou vedle houpačky zahradní jezírka anebo bazény, tak se lze dost dobře po odpočinku i osvěžit!