Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Začínáte bydlet? Potřebujete levnou ložnici?

Na našich stránkách najdete široký výběr nejrůznějších návrhů ložnic. Od těch nejlevnějších, až po ty nejdražší, které jsme zařadili do kategorie luxusní ložnice. V dnešním povídání vám ale představíme první kategorii, tedy ložnice, které opravdu pořídíte za bezkonkurenční cenu a které i přesto splní svůj daný účel. Nabídka levných ložnic na nábytku Aldo má několik společných jmenovatelů.

 

- materiál laminátové desky
- omyvatelná povrchová úprava 
- tloušťka desek lamina od 16 do 25 mm
- dodání v dílech s nutností montáže dle návodu
- jednoduchý, nenáročný design
- možnost pořízení pouze daných dílů z návrhu sestav (třeba jen manželskou postel)
- rošt vždy v ceně postele
- doprava po celé republice v ceně

 

 

Ložnice z kolekcí od francouzského výrobce

Kolekce Infinity nabízí nábytek do všech typů interiérů, samozřejmě rovněž ložnic. A i zde, pro kategorii ložnic si můžete vybrat hned z jejich několika návrhů, nebo si můžete vytvořit svůj vlastní návrh ložnice výběrem z dílů. V minulém článku jsme se věnovali moderním, trochu dražším ložnicím z této kolekce, dnes jak už víte, jsou na řadě levné návrhy. Jen pro kolekci Infinity v podobě levných sestav také přinášíme možnost výběru ze čtyř odstínů.

 

      

 

Na našich prvních fotografiích vám nabízíme ložnici z kolekce most a postel s úložným prostorem Read, které pořídíte včetně naší dopravy zdarma. A v této ceně je manželská postel s místem na spaní 160x200 cm, noční stolek (můžete pořídit dva, pokud chcete), komoda s šuplíky a samozřejmě nesmí chybět prostorná šatní skříň.

 

 

Jestliže začínáte bydlet, zařizovat vaše první hnízdečko, nákladů na vybavení bytu není vůbec málo. Ložnice v těchto jednoduchých sestavách pak zcela jistě přijde vhod. Za zmíněnou pořizovací cenu získáte místo na pohodlné spaní pro dvě osoby, dostatek úložných prostorů a to vše v příjemném, moderním designu na výběr z řady odstínů. Pokud jste milovníky spíše přírodního provedení ložnice, i zde vám máme za bezkonkurenční cenu co nabídnout.  

  

 

Myslíme si, že vám máme co nabídnout v kategorii levných ložnic a věříme, že naše návrhy se vám budou líbit. Snažili jsme se přinést praktický, velmi účelný design, který v tomto interiéru pokryje zcela vaše potřeby pro pohodlný, ničím nerušený spánek.

 

Váš nábytek Aldo

Novinky do schránky

Každý týden to nejzajímavější ze světa bydlení.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.