Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Výbavička pro miminko chlapečka

Před nedávnem jsme se věnovali výbavičce pro miminko holčičku a tak je samozřejmé, že neopomineme ani miminko chlapečka. I zde je nabídka více než pestrá a i dnes vám představíme nabídku značkového dětského nábytku a dětských potřeb Noukie´s od belgického výrobce. Přehlídka velmi originálních a funkčních designů, barev a především značka, to je pro vaše miminko ta nejvyšší kvalita a zdravotní nezávadnost.

 

 

Dětský pokoj pro miminko a nejmenší děti

V kategorii dětských pokojů jsou návrhy výrobce rozděleny dle několika parametrů. Dětské pokoje pro školáky jsou rozděleny na dětské pokoje pro holky, které se dále dělí dle nejvyhledávanějších odstínů na bílé a růžové. Dětské pokoje pro kluky jsme umístili do jedné skupiny, bez dalšího dělení dle odstínů. Zvláštní skupinu pak tvoří moderní dětské pokoje a dětské pokoje pro miminko, které najdete ještě také v kategorii designové dětské pokoje pro miminko, v které je nabídka převážně luxusních, finančně náročnějších návrhů. Snažili jsme se o co možná nejvíce detailní rozdělení pokojů právě proto, že nabídka je velmi široká. A tak má každý šanci velmi rychle najít to, co hledá. Ale zpět k nabídce belgického výrobce. Jako jediný nabízí možnost vybavení dětského pokoje opravdu od A do Z, se vším, co do dětského pokoje patří. Pokud si vyberete návrh interiéru z jeho nabídky, pak ve stejném, či se stejným motivem můžete miminku pořídit povlečení do dětské postýlky, hračky, kojenecké oblečení, lampičky, nebo koberečky. Ale k těmto doplňkům později, nyní si uveďme příklad kompletně vybaveného interiéru produkty s naší nabídky.

 

                                                                  

 

V podstatě vše, co vidíte na našich ilustračních fotografiích, lze v naší nabídce ať už dětských pokojů, či výbavičky pro miminko pořídit. Vše je tak příjemně jednotné, harmonické. Také je to vlastně nákup pod jednou střechou z pohodlí domova.

 

Výbavička pro miminko chlapečka

V této kategorii najdete snad úplně vše, co jen trochu s narozením miminka souvisí. Jmenujme alespoň kojenecké oblečení, hračky pro děti, spací vaky, usínáčky, nebo bytové doplňky v podobě dětských křesel, nočních lampiček. Mohli bychom dále pokračovat, ale nejlépe bude, když si naši nabídku projdete v ucelené kategorii, kterou jsme jednoduše nazvali výbavička pro miminko.

 

                         

 

Věříme, že naše nabídka kvalitních produktů belgického výrobce vás osloví stejně jako nás. Kolekce mezi sebou souvisí, pokud si vyberete například motiv oslíka, nebo medvídka, může být vše v jednou designu.