Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Věšák - nábytek nebo doplněk?

V každém případě neprávem opomíjený pomocník, který může mnohdy velmi snadno a rychle vyřešit nedostatek úložného prostoru na svrchní oděv v předsíní, nebo kanceláři. Věšák je produktem těžko zařaditelným. Spadá ještě do kategorie, kterou můžeme nazvat nábytek, nebo se spíše jedná o bytový doplněk? Ať je to už tak nebo tak, jeho funkce je velmi praktická.

S věšákem se musí umět zacházet

Kategorie věšáky na nábytku Aldo nabízí hned několik tvarů a neliší se pouze designem, ale rovněž použitým materiálem při výrobě. Věšáky z kovu, lamina, nebo masivu. jedno mají však společné a to je velmi dostupná cena. Společně v kategorii věšáků najdete také předsíˇnové stěny, které nabízí věšáky v jiné formě, zabudované do panelu, tedy stěny. Věšáky mohou být také skryté - šatní skříně do předsíní menších rozměrů, nebo otevřené, opravdu ne na uskladnění šatstva, ale odložení. A zde mnozí z nás dělají také dle bytových architektů chybu. Věšák využíváme mnohdy po několika dnech spíše jako šatní skříň a odkládací funkce na určité, krátké časové pásmo jako by se ztrácela. Schválně, pokud máte doma věšák a čtete tento článek, na chviličku se zastavte a běžte se do předsíně podívat, zda na věšáku najdete něco, co nebylo již měsíc nošeno. Bytoví architekti věšák doporučují jako příjemný, velmi funkční bytový doplněk, ale při zachování jeho jednoznačné funkce. při přetížení věšáku jednak hrozí jeho mechanické poškození a dále, jistě předsíň designově v takovém přeplněném stavu nikterak nenavýší.

 

    

Kolekce Infinity, nábytek do předsíně francouzského výrobce

 

 

A tak dávejte si pozor, nejen při výběru věšáku, ale zařízení interiéru celé předsíně. Nábytek Aldo dále ještě zjistil, takovou né příliš známou pravdu, že na jednoho člena domácnosti je třeba počítat minimálně dva háčky na zavěšení a venku na světle, tedy ne v šatní skříni se snažte udržet opět maximálně dva svrchníky. není někdy čas? Je to opravdu jen pár sekund.