Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

V designu Quatro

V dnešním článku vám opět představíme novinku na Nábytku Aldo a to nábytek mnoha barev, který jsme pracovně nazvali Kiddy-Quatro, jelikož jsou čtyři dostupné odstíny na výběr.  Mnoho barev to je především nabídka nábytku pro vybavení dětského pokoje. A pokud dětský pokoj, pak na nábytku Aldo určitě od francouzského výrobce.

    

   

 

Když dětský pokoj nestačí

Když dítě odroste školním lavicím na základní škole, cítí se už jako „ dospělák “ a jeho dětský pokoj ve kterém trávil své dětství, se mu zdá už poněkud „ trapný “. A je to v pořádku! Studentovi nastávají jiné povinnosti a už si určitě nebude hrát s autíčky, či panenkami v barevném pokojíčku. Bude si určitě zvát své kamarády, a proto by jeho pokoj měl splňovat jak nábytek potřebný k učení, tak nábytek takzvaný odpočinkový. My vám nabízíme široký výběr z nabídky studentských pokojů, které lze zařadit do kategorie moderních designů.

 

    Studentský pokoj Duplex    Studentská postel Travel

 

Studentské pokoje mohou vaše děti provázet dalších několik let. Může to být také hezký počátek vybavování jejich vlastního hnízda, než budou mít dostatek financí na vlastní nábytek. Ale také vaše ratolest nemusí rodné hnízdo jen tak rychle opustit.

 

                                         Studentská postel Space up

 

Vyberte si z naší široké nabídky studentských pokojů a vytvořte vašemu dítěti takový prostor, který bude příjemný a funkční zároveň. Studentské pokoje, které nabízíme, kladou důraz na elegantní design a kvalitu nábytku. Základem každého studentského pokoje je dostatečně velký psací stůl, postel nejčastěji v rozměru 120x200 cm a 140x200 cm, dostatek úložných prostor a odpovídající osvětlení. Nábytek do studentského pokoje se vyrábí převážně v přírodních barvách či v bílé. Je důležité, aby se student ve svém pokoji cítil dobře a měl dost místa nejen na studium, ale také na koníčky a odpočinek.