Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Úložných prostorů není nikdy dost

V dnešním článku se ještě vrátíme k tolik diskutovaným úložným prostorům v dětském pokoji. Věřte, že v dětském pokoji není nikdy dostatek úložného prostoru. S přibývajícími léty dítěti přibývá rovněž oblečení, knih a hraček. Děti se s hračkami nerady loučí, ale zůstává otázka, kam všechny tyto věci uložit. Nábytek Aldo se v nabídce dětského nábytku zabývá také tímto problémem. V nabídce najdete praktické regály s látkovými boxy, skříně, komody.

Dětská postel s úložným prostorem

Dnešní moderní doba sebou přináší i velice kvalitní a nadčasové postele do dětských pokojů. Naštěstí to nejsou už ty stejné postele, které mělo každé dítě ve svém pokoji stejné a vedle které stál klasický peřináč! Možná, že si už mladí lidé ani nepamatují, co to vlastně takový peřináč byl! Byla to taková bedna na nožkách, kde se ukládaly peřiny a rovněž zabírala zbytečný prostor v pokoji. Ta doba je ta, tam a dnešní designy postelí nabízejí úložný prostor v podobě šuplíků, nadstavců a skřínek. Na Nábytku Aldo, si určitě z velmi širokého sortimentu dětských postelí vyberete právě tu pravou! Dětské postele na našem e-shopu, najdete jak od německého, francouzského tak od holandského výrobce, který nabízí multifunknční provedení, vysokou kvalitu a zajímavé barevné zpracování.

 

Postel Travel pro studenty    Sestava nábytku Kwai pro dvě děti

Dětský regál, úložné boxy

Dalším segmentem, který splňuje předpoklady úložných prostorů je regál v různé podobě. I na našem portále je široký výběr těchto regálů. Záleží jen na interiéru dětského pokoje, do kterého si určitě ten pravý regál vyberete. Regály nabízíme, z masivu, v přírodních barvách, z lamina v pastelových i romanticky bílých barvách. Na další fotografii vám představíme nabídku regálů, které patří na našich stránkách k nejoblíbenějším.

 

Regály a skříně Casami    

 

Dětská komoda

Tento segment nábytku je snad nejvíce využívaný při zařizování interiéru dětského pokoje. Komoda má jedno z největších využití úložného prostoru. V naší nabídce najdete komody skříňové, které dětem dobře poslouží na oděvy a na rozdíl od skříně, kde děti často nedosáhnou na poličky, si do komody jsou schopny oblečení ukládat samy.

 

    

 

Šuplíkové komody mají také široké využití, jak na spodní prádlo, tak třeba na různé dětské poklady. Do otevřených komod si děti většinou vystavují své sběratelské kousky a hračky.