Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Úložné prostory v obývacím pokoji

Nejvíce využívaným pokojem v domácnosti, je nejčastěji obývací pokoj. A právě proto, bychom měli mít vždy na mysli zařídit ho tak, ať se v něm cítíme opravdu dobře. Obývací pokoj musí vypadat reprezentativně, protože v něm přijímáme návštěvy, ale častým problémem, který mnozí z nás řešíme, je nedostatek úložných prostorů při dnešních moderních návrzích obývacích stěn. My vám dnes představíme právě ty, které vaše požadavky splňují.

 

 

Modulové systémy

Nákupem obývací stěny, byste měli vždy pamatovat na dostatek úložného místa, a proto vám dnes představíme stěny, které nabízejí modulový systém. Co to znamená? Bezpočet možností a kombinací, dle vlastního výběru, pro sestavení vašeho interiéru. A právě tyto modulové stěny patří v dnešní době k nejoblíbenějším nákupům. Můžeme si poskládat vlastní stěnu dle svých představ, potřeb a možností. Modulový nábytek je přizpůsobivý, variabilní, ladící vždy k sobě a v neposlední řadě, což je hlavním faktorem, je funkční. Modulové obývací stěny jsou prostorově přizpůsobivější a může se tak více přiblížit vašim představám a nápadům. Modulový nábytek je vlastně stavebnicového charakteru a věřte, že stavebnice to je. Na první fotografii, jsme vám představili obývací stěnu z kolekce Montana, kdy se právě jedná se o systémový nábytek, který lze sestavit variabilně dle vašeho vlastního vkusu, požadavků a potřeb. I přes svou jednoduchost je tato obývací stěna velmi praktická a nabízí dostatek úložného prostoru jak na dekorace, veškeré nezbytnosti a co je hlavní i šatní skříň na oblečení. A navíc odstín dubu a jedinečný design dodá každému obývacímu pokoji své kouzlo. Další obývací stěna z kolekce Onyx, patří také k těm, které nabízí velmi příznivou cenu s ohledem na úpravu bílého lesku, moderní design a osvětlení. Představujeme kolekci Onyx, která nabízí daleko více dílů, než uvádí jeden z možných sestavení na fotografii. Kolekce v trendy vyhledávaném provedení, kombinace světlý dub a bílý lesk. Bezkonkurenční cena, moderní design, který dle počtu dílů vhodný jak pro malé tak větší interiéry obývacích pokojů. Nábytek s prosklenými skříňkami a také s LED osvětlením v ceně.

 

  

 

V dobách ne, tak dávno minulých, byly moderní obývací stěny mohutných rozměrů, které zabíraly místo přes celou jednu stěnu obývacího pokoje. Návrhy obývacích stěn byly pevně dány, nešlo je teda rozložit, nebo jinak přizpůsobit vašim požadavkům a ještě bylo na trhu jen pár typů stěn. Proto každá česká domácnost měla stejnou, nebo hodně podobnou obývací stěnu. A tomu je už naštěstí konec. Na našem portále si můžete vybírat z široké škály obývacích sestav a stěn, různých barev, rozměrů, provedení, uskupení a hlavně ty, které nabízejí multifunkčnost a vy si můžete obývací stěnu sestavit dle vlastních potřeb a požadavků. Pokud máte světlý interiér a dáte přednost tmavšímu odstínu, máme pro vás obývací stěnu, z kolekce Palace, právě v odstínu venge. Ano, světlé interiéry plné sluníčka a denního světla si žádají své a jedním z možných řešení může být nábytek v různém odstínu.

 

 

Pokud máte pocit, že vás interiér vás nudí a je zbytečně fádní, můžete ho zkusit rozzářit třeba právě touto kolekcí stylového nábytku. Kolekce Nova, nábytek v temperamentních odstínech a skandinávských liniích vás rozhodně dostane, především pak až v momentě, když zjistíte, jak váš interiér prokouknul.

Nábytek Aldo, design, který nikde jinde nenajdete

Mít výhradní zastoupení od daných výrobců má pro vás zákazníky určitou váhu spolehlivé společnosti. Výhradní zastoupení není jednoduché získat a my jako prodejce nábytku jsme velmi rádi, že tímto zastoupením se můžeme pochlubit hned u několika výrobců. Navíc pro vás jako zákazníky má výhradní zastoupení kouzlo v tom, že váš interiér bude originální a netradiční. Výhradní zastoupení je také o nádherných designech, které je třeba pro vás zákazníky získat a o to se snažíme již několik let. Nábytek s duší, nábytek s temperamentem, nábytek od Aldo.