Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Trendy dětského nábytku pro letošní rok, grafiti

Design dětského nábytku podléhá módním vlivům úplně stejně, jako móda, kterou nosíme. A samozřejmě netýká se to jenom dětského nábytku, ale nábytku do všech interiéru. Dnes vám ale chceme představit zcela nové povrchové úpravy, které se týkají především vybavení interiérů dětského pokoje, ale také studentského pokoje. Novinkou nadcházející sezóny je nábytek s motivem grafiti. Počítáme tedy, že největší odezvu bude mít u dospívajících dětí. Nabídku nábytku s motivem grafiti představuje na našich stránkách německý výrobce a design je opravdu originální, možná pro mnohé z vás jako rodiče až příliš originální. Ale posuďte sami, zda jste příznivci či odpůrci nových trendů ve světě bydlení.

Nebojte se v dětském pokoji barev a vzorů

Interiér dětí či dospívajících dětí by určitě neměl být stejný, jako váš interiér, tedy pokoj dospělých. Často se snažíme zařizovat interiér dětského pokoje v neutrálních, nebo přírodních odstínech, ale svět dětí je přece období, ve kterém si můžeme dovolit trochu "úlet". Samozřejmě s ohledem na odstíny. Nebojte se proto do dětského pokoje umístit nábytek plný barev a vzorů, vaše děti budou jenom rády, interiér dětského pokoje bude opravdu dětský, veselý. Ale zkusme si uvést příklad, právě z nejnovější kolekce dětského nábytku Graffito Bo7, jejíž autorem je německý výrobce.

 

                                 Dětský pokoj Bo7 graphite

 

Populární spojení odstínu bílé a černé, nový trend do interiéru dětského pokoje, takzvaný styl "black and white. V kolekci dětského nábytku Bo7 navíc máte možnost kombinovat hned několik provedení a to kombinace s bílou, kombinace s dubem molina, nebo kombinace všech tří odstínů. Díky široké nabídce samostatných dílů existuje nekonečné množství možností, jak dětský pokoj vybavit. Kolekce či spíše výběr z nabídky dílů je velmi flexibilní a tak si tento nádherný, nadčasový design poradí s jakýmkoliv rozměrem dětského pokoje, ale také tvarem. V nabídce najdete i rohové provedení šatní skříně, nebo police na zavěšení na stěnu, vše prvky, které vám ušetří značné místo na podlaze.

 

Patrová postel B graphitePatrová postel nabízí rozměr místa na spaní 90x200 cm. Španělský výrobce nabízí v identickém provedení celou řadu dalších dílů nábytku, pokud by vám ještě k této posteli přeci jen v dětském pokoji chyběla třeba komoda, police na zavěšení či kontejner na pojezdech k psacímu stolu. V ceně patrové postele je rošt. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Patrovou postel můžete pořídit v celé řadě dalších odstínů, samozřejmě nechybí ani varianta pro kluka.

 

Patrová postel Matt graphite

 

Nábytek, který jsme vám v návrzích představili lze pořídit na našich stránkách samozřejmě také samostatně. Pokud vás třeba oslovila jenom židle s tímto netradičním motivem jako oživení vašeho stávajícího interiéru, tato možnost zde je. Nové trendy a netradiční designy budeme představovat i v po celý letošní rok a věříme, že mnoha kolekcích vás opět velmi příjemně překvapíme.