Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Top materiály pro váš nábytek

Kvalitní nábytek vesměs charaktarizuje kvalitní povrchová úprava a samozřejmě kvalitní materiál. Mezi kvalitní povrchovou úpravu řadíme takovou, která nemění časem svůj vzhled a má vyjímečné užitkové vlastnosti. Na předních příčkách žebříčku stojí nejen exotická dřeva, ale také kůže, vysoký lesk, kvalitní trojité vrstvy laku a v neposlední řadě kompozitní materiály na přírodní bázi. Můžeme říci, že mezi nejkvalitnější materiály na nábytku Aldo řadíme dřevo mahagon (značkový nábytek dánského výrobce) a dřevo mango (nábytek německého výrobce).

 

 

Mezi kvalitní povrchové úpravy patří nábytek holandské společnosti EDF, která vyrábí jednotlivé díly nábytku z voštiny a MDF desky. Povrchová úprava je nástřik kompozitního matriálu na přírodní bázi. Kvalitní povrch, který má vysoké užitkové vlastnosti oceníme zejména při pořizování dětského pokoje, který je více vystavován opotřebení. Jako příklad můžeme uvést :

Poslední světové veletrhy nábytku jasně ukazují, že vedla klasických přírodních top materiálů se prosazují zcela nové materiály, které laické veřejnosti nejsou ani známy. Každý rok výrobci přichází s něčím novým a šokujícím. Můžeme sledovat barevnost nábytku v posledních letech, jeho lepší vlastnosti a životnost.

Základem  úspěchu fungování materiálů použitých na nábytku je vyspělá technologie a zpracování, funkční a účelný design, ale taký nadčasový vzhled. Jsme rádi, že takový nábytek pomocí našich obchodních partnerů, jako jediní na českém trhu můžeme prezentovat.

 

 

 

Nábytek a kompozitní materiály

Za tímto záhadným názvem se skrývá příjemná informace : tyto moderní povrchové materiály jsou téměř celé přírodní. Jde vlastně o přírodně sycené plasty - např. materiál zodiaq obsahuje 93 % přírodního křemene doplněného polymerní pryskyřicí a přírodními pigmenty. Základem  materiálu je zase 75 % drceného nerostu bauxit. Kompozitní materiály mají nesporné výhody, které je předurčují zejména pro výrobu nábytku do kuchyní, koupelen  a dětských pokojů, kde je zapotřebí vyšších užitkových vlastností, než např. v ložnici.

Je dobře, že nábytkářský průmysl nabízí tyto zcela nové možnosti, které stále sledujeme a aktuálně se snažíme zařazovat dod naší nabídky.