Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Stylové jídelny z masivu německého výrobce

Nábytek z masivu německého výrobce již neprodáváme, jelikož do nabídky jsme naopak zařadili nábytek z masivu dánského výrobce, který používá kvalitnější dřevo a líbivější designy. Něco o jídelně na fotografii. Jídelní stůl, který díky kvalitnímu zpracování, ale také kvalitnímu materiálu, vydrží i velkou zátěž. Nejen doma, ale třeba i v restauraci. Jídelní stůl ze dřeva mahagon ve sněhově bílém odstínu s náznakem patiny na některých místech, elegantní, v provensálském, tolik oblíbeném designu. k jídelnímu stolu si můžete vybrat z nabídky značkového nábytku Nova Solo také jídelní židlevitrínykomodyzkrátka vše pro vybavení jídelny, nebo jídelního koutu. Identický design jídelního stolu k dispozici v nabídce také ve dvou větších rozměrech, varianta, kterou vám nabízíme nyní patří k rozměrově nejmenším. Ale i tak stůl nabízí komfortní posezení pro čtyři osoby, jelikož všeobecně se pro kategorii rustikálního či provensálského designu vyrábí vždy nábytek ve větších rozměrech.

 

                          

 

 

Nábytek z masivu v přírodním provedení

Takový nábytek, který zachovává původní, nezměněnou tvář (barvu) dřeva, patří k velmi oblíbeným pro zařízení tradičních interiérů. Chalupy, chaty, stylové domy na vesnici. Takový nábytek z masivu také vyžaduje přizpůsobení interiéru jeho designu, včetně bytových doplňků, aby krása dřeva vynikla.

 

                                                         

 

Na fotografii jednoho z příkladů jídelní sestavy můžete sami posoudit, zda dřevo v jeho přírodní podobě a typický, stylový design pro nábytek z masivu, bude do vašeho interiérů vhodný. Jídelní set kromě vysoké kvality, na kterou německý výrobce klade velký důraz, nabízí rovněž několik praktických prvků. Rohové provedení jídelní lavice ušetří spousty místa v malých interiérech, navíc lavice nabízí možnost úložných prostorů pod jejím sedákem. Kvalita jídelního setu úzce souvisí také s vlastní precizní výrobou a samozřejmě materiálem. Německý výrobce používá velmi kvalitní dřevo borovice, bez kazů a řádně vysušené s tloušťkou obvodových částí až 2,8 cm. Tím sestava získává na pevnosti. Velmi důležitá je rovněž povrchová úprava třemi vrstvy bezbarvého laku, který chrání nábytek před poškozením. Suché dřevo zase zamezí pozdější deformaci nábytku vlivem změny teplot v interiéru, či v kuchyni vlivem vysoké relativní vlhkosti. A rovněž nábytek z řádně vysušeného dřeva nepraská.

 

"Bílý" nábytek z masivu

Je zajímavé, jak pouhá změna odstínu, při zachování identického materiálu a designu, může změnit celkový dojem z jídelní sestavy. Rázem se nábytek promění v elegantní jídelní set, který je také možno použít i do méně tradičních obydlí, můžeme říci i do místností s moderními prvky.

 

               

 

Pověstná kvalita výrobce samozřejmě platí i v tomto případě. Použité dřevo borovice stejných kvalit. Odstín bílé není typickým sněhově bílým, ale je transparentní. To znamená, že přes nátěr v bílé barvě můžete stále vidět strukturu daného dřeva. Transparentní odstíny můžeme zjednodušeně, možná laicky nazvat "průhledné". Ale u nábytku z masivu je jen dobře, že bílý odstín zcela nezakryje materiál dřeva. Vlastně by se tak vytratil záměr zákazníka, pořízení nábytku z masivu. Bílý odstín je vhodný pak pro ty zákazníky, kteří nábytek z masivu upřednostňují, ale přírodní odstín je pro ně třeba příliš "strohý". Na fotografii je jeden z mnoha příkladů, jak lze změnou odstínu ze strohosti přejít k eleganci.

Ve stejném duchu se nesou také další samostatné díly nábytku vhodné pro vybavení kuchyní a jídelen. Vždy daný, identický design najdete jak v přírodním provedení, tak v transparentní bílé. A tak můžete třeba komodu, vitrínu, nebo jídelní židle pořídit v obou provedeních, dle vašeho vkusu a také toho, zda máte celkově stylový, či modernější interiér. Ukázka několika příkladů je samozřejmě pouhým zlomkem toho, co v naší nabídce můžete od německého výrobce nábytku z masivu a to s dlouholetou tradicí najít.