Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Stojany na víno - praktický dárek

Také vám záleží nejen na tom, co pijete, ale také z čeho láhev výborného vína odebíráte? Pokud ano, můžete se nechat inspirovat různými stojany a kufry na láhve od nejrůznějších výrobců, kterých není  na českém trhu vůbec málo.  Často je široký výběr také ve vinotékách. A jestli ještě nemáte dárek pod stromeček, tak věřte, že tímto originálním dárkem potěšíte vaše blízké.

I když se nábytek Aldo stojanům na víno nevěnuje, najdete u nás řadu jiných produktů, bytových doplňků pro vybavení vaší domácnosti. V našich článcích se věnujeme všemu, co se týká bydlení a proto ani stojany na víno nechceme vynechat.

 

Ostrůvek do kuchyně Copper       

Stojany na víno

Každý vinař ví, že i to nejlepší víno bez pečlivého uskladnění může zanedlouho ztratit na kvalitě . Vy samozřejmě víte, že funkčnost je dobrá věc, ale zároveň nechcete zapomínat ani na neotřelý a vkusný vzhled. Víno musí bezvýhradně korespondovat s výběrovými ročníky vašich vín, a tak být hodnotným dílem samým o sobě. V případě nabídky se nemusíte bát, že šáhnete vedle. Všechny dostupné moderní stojany na víno na českém trhu jsou vyrobeny především z masivu a přitom ještě uchvacují svým originálním vzhledem. 

Kufřík na víno

Jak už bylo zmíněno, hlavní předností těchto stojanů na víno je jejich zdařilý design, který se pyšní jedinečným zpracování. Tvary, tvary, tvary. Ty jedinečné tvary. Takže nezoufejte a využijte nabídky stojanů a dárkových kufříku, které najdete téměř ve všech vinotékách, někdy i supermaketech! Třeba podobný stojan, nebo kufřík, čeká právě na vaše víno. Kufr na víno může být velmi elegantním dárkem právě pod stromečkem. Kufr na víno pro tři láhve, který vám nabídneme na další fotografii, je vyrobený z borovicového masivu. Můžete si ho pořídit s povrchovou úpravou, nebo bez povrchové úpravy. Záleží jen a jen na vás.

Závěrem vám ještě představíme jednoduchý stojan, který můžete umístit všude tam, kde potřebujete mít láhev vždy po ruce. Design je to vskutku nevšední a pro milovníky dobrého vína jistě velmi vkusný kousek. Toto řešení pak jistě vypadá úchvatně u večeře. Jako dekorace na jídelním stole to nemá chybu.


Stojany na víno v nabídce na nábytku Aldo nenajdete, ale co se týče nábytku, tak představujeme vše, co se týče stolování. Od kuchyní, přes jídelní židle, jídelní stoly a bytové doplňky, které mohou být užitečným pomocníkem v každé domácnosti.