Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Stále oblíbená modrá do dětského pokoje

V minulém článku jsme vám představili dětské pokoje pro malé slečny v nejoblíbenějším růžovém odstínu. Nesmíme ale zapomínat ani na malé rošťáky, kde je oblíbeným odstínem již po dlouhá léta modrá v nejrůznějších tónech a v kombinaci nejčastěji s bílou. V nabídce na našem e-shopu najdete kolekce dětských pokojů pro kluky od francouzského, holandského a německého výrobce, stejně jako variace růžového odstínu. Nabídka dětských pokojů je z nejrůznějších materiálů, od lamina, přes mdf desku až po masiv. A samozřejmě i cenové rozpětí použitému materiálu vždy odpovídá. Začněme cenově nejdostupnější nabídkou, dětské pokoje vyrobené z laminátové desky.

Dětský pokoj si můžete poskládat jako puzzle

Patří do nabídky tureckého výrobce, který pro návrh designu zvolil modrý odstín v kombinaci s bukem. Můžete si pořídit jak kompletní sestavu, tak si vybrat z široké nabídky samostatných dílů. Kolekce Puzzle představuje všechny možné díly pro sestavení nejen dětského pokoje, ale také studentského, kde třeba místo šatní skříně dvoudvéřové, můžete volit šatní skříň třídveřovou.

Nejvíce však lákají nejrůznější patrové postele, především pak v temperamentních odstínech španělského výrobce. A modrá v kombinaci s bílou, navíc v tomto moderním designu, má rozhodně něco do sebe. Kvalitní zpracování španělského výrobce, jehož produkty pořídíte exkluzivně pouze na našich stránkách.

 

       

 

Snad největším problémem při vybavování dětského pokoje více dětí je, že jednoduše chybí místo a pokoj nafouknout nelze. Naštěstí v dnešní době moderního designu je celá řada řešení, která vám pomohou tento problém vyřešit. Představujeme návrh dětského pokoje pro tři kluky v nádherném odstínu karibské modré, nebo také pro dva kluky, když šuplík využijete jako klasický úložný prostor a ne jako přistýlku, do které se vkládá matrace. Pro další úsporu místa pak velmi vhodně španělský designér zvolil rohovou šatní skříň, která nejen nabízí úsporu místa v dětském pokojiale rovněž větší úložný prostor. V návrhu je však celá řada dílčích kusů nábytku a tak je jen na vás, které si zvolíte. 

Dětský pokoj trochu jinak

Patří do nabídky tureckého výrobce. Je o poznání dražší než kolekce vyrobené z lamina, jelikož pro dětský pokoj Bo7 navíc výrobce kromě laminátové desky použil také voštinu. Novodobý materiál, který dosahuje tloušťky až 3,5 cm a tím dodává nábytku na pevnosti. Kolekce Bo7 a Chic je oblíbená pro velmi syté odstíny tmavě a světle modré. Zde je pak modrá kombinována se sněhově bílým odstínem.

 

    

 

Kvalitní dětské pokoje z mdf desky a masivu

Pokud hledáte ekologický, velmi kvalitní nábytek s certifikací, můžeme vám nabídnout kolekce německého a francouzského výrobce. Německý výrobce se pak soustředí na dětský nábytek z masivu, dřeva borovice a francouzský na dětský nábytek z mdf desky se zakončením hran abs systémem. i zde je široký výběr nábytku v modrém, typicky klučičím provedení a to i u nábytku ze dřeva.

 

    

 

Pro sestavu, kterou vidíte na fotografii, zvolil výrobce kombinaci obou materiálu, jak mdf desky tak masivu a to velmi cíleně. Mdf deska je více odolná vůči mechanickému poškození a tak tento materiál použil především na exponované části psacího stolu. A mdf desku poznáte velmi jednoduše, je v modré barvě. Naproti tomu zase bílé části nábytku jsou z borovice. Spojení, které je efektní a velmi napomáhá kvalitě dané sestavy.

Jak můžete sami posoudit na několika málo příklad i v nabídce dětských pokojů pro kluky je opravdu z čeho vybírat. A nezapomínejme ještě na luxusní, designové dětské pokoje, pro opravdu náročné zákazníky. V nabídce dětského nábytku může každý z vás najít něco pro vaše děti.