Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Stále máte jarní únavu ?

Výběr kvalitní matrace vám může pomoci. Že existují zdravotní matrace a že je pro nás dobré na nich spát, je jistě samozřejmostí, nad kterou se už málokdo pozastaví. I tenhle typ výrobku se ale vyvíjí a nabízí stále něco nového. Co? Stačí zapátrat ve studiích zdravého spaní. A my jsme to udělali za vás. Nábytek Aldo představuje a zároveň  podporuje české výrobky. Jsme rádi, že i matrace jsou zastoupeny českým výrobcem s dlouholetou tradicí, spol. Gumotex.  Pojďme si společně tedy něco říci na téma matrace.

 

V době, kdy slovo „bio“ znamená být in a trendy, nikoho jistě nepřekvapí, že existují i bio matrace. O co se jedná? O matraci z bio pěny, kde jsou suroviny klasicky vyráběné z ropy nahrazeny bio oleji (například olejem ze skočce).Příroda v ložnici

Kromě toho, že koupí této matrace šetříme ekosystém a neseme si přírodu přímo do ložnice, jsou tyto matrace elastičtější, pružnější a celkově odolnější než její klasické varianty. Oceníme i jejich ortopedické vlastnosti a dlouhou životnost. A co je ještě důležité – matrace může být na různých místech různě tuhá, což ocení hlavně páry s rozdílnými požadavky na tuhost lůžka.

 I tělesná konstituce hraje roli

Některé prodejny zdravotních matrací vyžadují po nakupujících jejich BMI, tedy Body Mass Index. Ano, je to přesně ten, o kterém jste četli v mnoha lifestylových magazínech, tedy hmotnost v kilogramech, dělená výškou v metrech na druhou. Na základě této hodnoty tak prodávající zjistí, jaký typ matrace je pro vás nejvhodnější, proto nebuďte překvapeni v případě, že o toto číslo prodávající projeví zájem. Kromě toho, jak v noci spíte a jaké máte spací návyky, jsou totiž matrace vyráběny i podle konstituce tělesné schránky toho, kdo na ní má každou noc uléhat.

Šance pro alergiky. V dnešní uspěchané době se mnohem častěji než dříve vyskytují alergie. I na tohle ale výrobci zdravotních matrací mysleli a vytvořili tak matraci pro alergiky, která disponuje protialergickou úpravou a nabízí tak ničím nerušený spánek i lidem alergickým na běžné materiály.