Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Sezóna zahradního nábytku je opět tady

Jako každým rokem v tomto období i letos přinášíme na náš portál především novinky z kolekcí zahradního nábytku. Ať už se jedná o celé sestavy zahradního nábytku, nebo doplňky v podobě houpacích sítí, zahradních houpaček pro více osob, zahradních květináčů a mnoha dalších dekorací. V letošním roce kromě klasických produktů nás oslovila nabídka moderních, můžeme říci velmi netradičních designů. A i letos je nabídka zahradního nábytku od německého výrobce.

Pokud nejste velcí milovníci tradičního zahradního nábytku z masivu ve stylovém designu, nabídka moderních designů pro vaší zahradu vás určitě osloví. Pro tuto kategorii připravil německý výrobce nejen moderní vlastní design, ale také materiály, které díky novým technologiím výroby odolají i extrémním povětrnostním vlivům. mezi takové materiály patří textilane, eko ratan, nebo techno ratan. Ale uveďme si několik příkladů.

 

  

 

Křesla jsou velmi komfortní, anatomicky tvarovaná, vyrobená z již zmiňovaného novodobého materiálu textilane. Co je to za materiál? Materiál textilane to je polyesterový výplet. Pevný materiál, který se nenatahuje, drží svůj tvar a je odolný vůči extrémním povětrnostním vlivům. Příjemná především v horkých letních měsících je také jeho prodyšnost.

Nečistoty stačí umýt vlažnou vodou s dodáním jemného prostředku na nádobí. Nikdy nečistěte křesla pomocí silného tlaku vody. V zimních měsících zahradní nábytek přikryjte, není však nutné ho uskladňovat, můžete ponechat na vaší zahradě. Kávový stolek je vyroben z klasického materiálu, hliníku ošetřeného antikorozním nátěrem.

 

Zahradní houpací křesla pro maximální komfort

Další novinkou pro kategorii outdoorového nábytku jsou anatomicky tvarovaná zahradní houpací křesla. Pohodlí a komfort, které zabezpečil opravdu výrobce výhradně tvarem křesla. I zde je pro výrobu použito materiálu textilane ve spojení s kovovou konstrukcí, na které je křeslo zavěšeno. Nechybí ani ochrana proti sluníčku v podobě slunečníku. Vybrat si můžete z několika odstínů.

 

 

 

Křeslo je prodloužené, můžete si tedy i pohodlně lehnout. Zahradní houpací křeslo si můžete vybrat z několika odstínů podušek. Látka polštáře, slunečníku a celé podušky je rovněž velmi nadčasová, jedná se o nový materiál textilene s dodáním polyesteru. Podušky jsou snadné na údržbu, zcela omyvatelné a spolu s ocelovou konstrukcí můžete mít houpací křeslo po celou dobu na zahradě, tedy i v dešti. Líbí se nám zde ale především samotný design, který opravdu reprezentuje trend letošní sezóny. Nábytek Aldo se zahradnímu nábytku již nevěnuje, ale vždy u nás najdete nějakou možná zajímavou inspiraci.