Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Sektorový nábytek, Lego pro dospělé

Za poslední deseti-letí se design sektorového nábytku změnil od základu. A především pak pro kategorii obývacích  sestav. Velké mohutné obývací stěny, které často zabraly velký prostor obývacího pokoje, nahradily vzdušné modulové systémy, kdy si můžete obývací stěnu sestavit dle vašich požadavků a možnosti interiéru. To, že francouzský výrobce, je vždy o krok popředu, co se týče kvality a designu nábytku, je známé a proto vám dnes představíme nábytek do obývacího pokoje, právě od tohoto výrobce.

 

                                                      

 

 

Sektorový nábytek, to jsou především modulové systémy

Na fotografiích, které Vám představíme, vidíte vždy návrhy dané sestavy a je jen na Vás, jestli Vám daná sestava vyhovuje, nebo si vyberete sami, ze široké nabídky samostatných dílů a Váš obývací pokoj bude vždy originál. Výběru z různých segmentů nábytku, říkáme modulový systém. Ne jinak je tomu u obývacího pokoje na první fotografii. Nábytek je v příjemném přírodním odstínu a nabízí rovněž nábytek do pracovny. Můžete tak velice vkusně propojit obývací pokoj s pracovnou, pokud nemáte k dispozici samostatnou místnost pro její vybavení. Rozmístění jednotlivých dílů, které jsou k zakoupení také samostatně, záleží na Vás a Vašich podmínkách, nemusíte se striktně držet návrhu designéra.

 

Nábytek do obývacího pokoje a pracovny - kolekce Elio natural      Nábytek do kanceláře - kolekce Elio natural

 

Dané sestavy obývacích stěn, ideální do úzkého, dlouhého pokoje

Přesně typ místnosti, který je tak náročný na zařízení a nejčastěji se objevuje právě v panelákových domech či řekněme v panelákovém typu bydlení. V letošním roce bude módním hitem v bytovém designu maximální využití černé a bílé, vždy ve spojení s některým dekorem z přírodních odstínů. Obývací stěna, kterou nabízíme nyní vás překvapí bezkonkurenční cenou, ale také velkým úložným prostorem, který možná na první pohled není tak patrný. Všechny skříňky jako úložné prostory jsou opatřeny vyklápěcími dvířky. Design je velmi členitý, můžeme říci nesouměrný a to dodává celému návrhu originální vzhled. Opticky působí návrh obývací stěny větší než je. 

V identickém designu nádherného odstínu dub žíhaný, nebo tradiční bílé či černé, můžete pořídit celou řadu dalších dílů nábytku. Od konferenčních stolků, až po jídelní stoly. A o tom je přesně sektorový nábytek, který se vám za každých okolností přizpůsobí. Jen vy rozhodujete o tom, jakou bude mít finální podobu daná místnost u vás doma.

 

Obývací stěna Luka oak nordic, white    Obývací stěna Cosmit Hamilton

                                       

Kategorie obývací pokoj na našem portále, Vám nabízí v sekci obývací stěny i obývací sestavy, další a další nábytek pro vybavení Vašeho obývacího pokoje. Nádherné odstíny, maximální využití daného prostoru a to vše s doručením naší vlastní dopravou bez poškození. A nezapomeňte, že nábytek Aldo je ti s vámi již 15 let a 15 let vám představujeme designy, které jinde nenajdete.