Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Rustikální stoly, stolky, stolečky

Včera jsme si představili v novinkách o nábytku na Nábytku Aldo, rustikální komody. Dnes, se této kategorii budeme opět věnovat. Chceme vám nabídnout další segmenty z této rustikální řady, kterými jsou stoly, stolky a stolečky. Segmenty nábytku, které vyzdvihnou interiér vaši kuchyně a jídelny, nebo obývacího pokoje.

Jídelní stoly

Vybrat správný jídelní stůl do různých interiérů je často oříškem. Do rustikálně zařízené jídelny, nebo kuchyně, skvěle zapadnou robustnější stoly. Dovolit si můžete i zdobené nohy stolu. V kurzu jsou ale hlavně jednoduché dřevěné stoly, které dávají vyniknout struktuře dřeva. Na takové stoly už nemusíte dávat ubrus. Důležité je však zvolit ty z tvrdšího dřeva. Na našem e-shopu, nabízíme rustikální stoly z borovicového dřeva, s povrchovou úpravou voskování. V nabídce po samostatných dílech v několika barvách, tak, aby bylo možno sestavit kompletní jakýkoliv interiér.

 

  

Netradiční stoly

Nabídka rustikálního nábytku představuje nejen stylový nábytek, ale také netradiční. Rustikální stůl, který si prohlédnete na doplňující fotografii, můžeme říci také vysoká komoda je v provedení bílém. Pohlédněte si doplňující fotografie, jak lze tento díl nábytku efektně využít například v interiéru rustikální ložnice. Tento kvalitní stůl, je už sám o sobě originálem, pro využití stále tolik žádané ruční práce. I zde, je povrchová úprava voskováním a vybrat si můžete rovněž z několika dostupných odstínů.

 

   


V nabídce najdete také  stolky dalších typů. Televizní stolky, představujeme také ve velmi netypických, ale jistě originálních odstínech patiny, které dají novému nábytku starý vzhled. Povrchová úprava voskováním patří také k ekologickým a kladen je důraz rovněž na kované úchytky, které dodávají nábytku svou originalitu. Představíme Vám, jeden z mnoha televizních stolků a to rustikální televizní stolek 03, v provedení indické patiny, která patří mezi netypické odstíny. Televizní stolek nabízí spousty úložného prostoru, není tedy pouze ozdobou rustikálního interiéru, ale je rovněž praktický. Sestavte si díky široké nabídce svůj vysněný interiér!