Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Rustikální nábytek na Nábytku Aldo

Dřevo je přírodní produkt, již dlouho používá jako surovina v nábytkářském průmyslu. Dřevěný nábytek je elegantní, zdravý, odolný a vhodný do každého interiéru. Na našem portále nabízíme v rustikálním stylu jídelny, ložnice, pracovny, nebo obývací pokoje. Milovníci tohoto dřevěného nábytku si u nás určitě vyberou!

 

Jídelna

Jídelna, kterou Vám představíme jako první, nabízí eleganci francouzského venkova. Francouzský výrobce pracuje ke spokojenosti všech zákazníků, kteří chtějí mít neobvyklý a unikátní nábytek, chtějí vyniknout a oceňují kvalitu a přesnost. Celkově působí design jídelny velmi jemně, co je docíleno také transparentní bílou, která zachovává viditelnou strukturu dřeva a mosaznými, velmi detailně propracovanými úchytky. Rustikální nábytek Elise patří k velmi kvalitním, což můžete vidět také na uvedených fotografiích s detaily.

 

    

 

Ložnice

Další exkluzivní nábytek v podobě ložnice je zcela z masivního dřeva. Ložnice mahagonového dřeva jako materiál nábytku, osloví také ty z Vás, kteří upřednostňují ekologické zařízení bytu. Velký důraz klade dánský výrobce nejen na materiál, ale také celkové zpracování, včetně úchytek a ručně provedené povrchové úpravě. Masiv, dřevo dub je pro výrobu nábytku jeden z nejkvalitnějších, oproti borovici nabízí vysoký stupeň tvrdosti.

 

                                        

 

Obývací pokoj

Jako poslední představujeme rustikální nábytek kolekce Nova, která je typickým představitelem designu francouzské vinařské oblasti. Elegantní zpracování, transparentní bílá pro zachování viditelnosti struktury dřeva a důraz na detail v podobě mosazných úchytek, to jsou jen některé z atributů kolekce. K dispozici má kolekce rustikálního nábytku samozřejmě další široký výběr dílů a to nejen pro vybavení interiéru obývacího pokoje, ale také kuchyně, či jídelny.

 

                                                         

 

Nábytek Aldo, zajišťuje bezpečnou dopravu zdarma po celé republice doručení na uvedenou adresu a vynášku až do bytu. Rustikální nábytek od nás nabízí rovněž dvouletou záruku.