Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Reprezentativní předsíně

Předsíň by neměla být pouze prvoplánově hezká či takříkajíc reprezentativní. Určitým způsobem by měla odrážet i atmosféru celého bytu a tomu by mělo odpovídat její uspořádání i dispozice. To ovšem není tak jednoduché, protože předsíň je stále často chápána jako místnost okrajová, proto malá, bez oken a úzká. My vám dnes nabídneme předsíňový nábytek do interiéru vaší předsíně tak, aby jste byli na její vybavení pyšní.

Předsíňová stěna jako celek

Předsíň můžete využít nejlépe jako místnost, kde uskladníte obuv, kabáty a jiné věci, které by v dalších interiérech zbytečně zabíraly místo. Pokud máte tu možnost, je nejlépe právě předsíň využít pro umístění velké, prostorné šatní skříně. Navíc získáte elegantní vstup do domu, který je v podobě předsíně vaší vizitkou. Velmi oblíbené se staly návrhy z kolekce Infinity od francouzského výrobce nábytku.

 

                                       Kolekce nábytku Nestor

 

Pokud by se pro váš interiér předsíně hodil jiný odstín, ani to není problém. Kolekce Infinity patří k těm, která díky nabídce samostatných dílů nabízí nepřeberné množství možností a to hned v několika odstínech. Můžeme umést zcela opačné varianty, předsíň v odstínu bílém a přírodním. V nabídce této kolekce najdete i jiné provedení šatní skříně a botníku.

Předsíňová stěna do panelákového bytu

Velmi praktická a moderní předsíňová stěna Madrid od francouzského výrobce je vhodná svými rozměry do menších předsíní. Předsíňová stěna je sestavena ze dvou dílů, tolik potřebných právě v předsíni. Šatní skříň s policemi a botník. Velmi efektní je také zvolená kombinace odstínů, zcela protichůdných, bílé s tmavě šedou. Design kromě přívlastku "moderní", můžeme ještě označit jako industriální design. Přesně takový jaký potřebují předsíně v panelákových bytech.

 

     

 

Nechybí ani předsíně v rustikálním designu

Zařazení rustikální předsíně do nabídky jistě udělá radost mnoha zákazníkům, kteří stylový nábytek mají rádi. Předsíně nejsou častým druhem nábytku v této kategorii, proto jsme jeho doplnění a to díky dánskému výrobci, velmi uvítali. Navíc design je dle našeho názoru velmi efektní a praktický. Nabízí vše, co by jste v předsíni měli, mohli mít.

 

                                   Dánský výrobce značkového nábytku Nova Solo samozřejmě klade enormní důraz na kvalitu. Tu zabezpečil nejen vlastní, precizní výrobou, ale také materiálem dřeva mahagon. Dřevo s vysokým stupněm tvrdosti v pozitivním slova smyslu ovlivňuje kvalitu nábytku. Předsíňová stěna může díky materiálu nabídnout vyšší mechanickou odolnost a dlouhou životnost.