Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Regály v obývacím pokoji jsou IN

V malometrážních bytech často bydlí mladí lidé, rodiny s malými dětmi nebo senioři. Všem se kvůli ušetření prostoru hodí chytrá víceúčelová zařízení. Dnes si dovolíme vám opět představit novinky na našem portále, kterými jsou regály do obývacích pokojů a nejen tam. Právě s regály ušetříte místo v interiéru a přesto vám regály nahradí těžké kusy nábytku. Navíc jejich cena je více než příznivá.

Regály v různé podobě

 Nabídka regálů francouzského výrobce na našich stránkách je velmi široká. Vybrat si můžete regály v nejrůznějších barvách, velikostech a designech. Na přiložených fotografiích, tak můžete získat představu, jak regály mohou vypadat v interiéru. Ano, regály mohou za velmi nízké pořizovací náklady příjemně doplnit interiér obývacího pokoje.

              

       

 

Netradiční řešení designu regálů, které můžete uspořádat vedle sebe do pomyslné regálové stěny, nebo je můžete pořídit samostatně po jednom díle. Regály v bílém provedení se hodí i do dívčích pokojů.

              

       

 

Pokud hledáte úložné prostory v netradičním designu, určitě vás osloví nabídka kaskádovitého regálu. Představuje na našich stránkách hned několik možností regálů, které můžete využít v jakémkoliv interiéru. Od obývacího pokoje, až po pracovnu. Fantazii se meze nekladou. Regál ve tvaru schodiště pak patří k velmi oblíbeným, možná těm opravdu nejoblíbenějším. Regál však nemusíte využít jen jako úložný prostor, ale můžete jím opticky rozdělit třeba jednu místnost na dvě. Opravdu s nabídkou regálů se dá všelijak kouzlit.

 

                              

 

Regály z nabídky Vasasong na ilustračních fotografiích návrhu obývacího pokoje a jídelny patří k velmi oblíbeným pro jejich nepravidelný tvar a možnost laminátových boxů, které lze využít na nejrůznější drobnosti. Regály Cubo na našich stránkách k výběru hned v několika tvarech, to je způsob, jak velmi levně a moderně vybavit jakýkoliv interiér.