Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Regály do kanceláře

Kancelář a její vybavení, to nejsou jen psací stoly a kancelářské židle, ale spousty doplňkového nábytku. V dnešním článku se budeme věnovat regálům a regálovým systémům, které kanceláře velmi prakticky doplňují. Nabídka moderních regálů je sestavena tak, aby designově odpovídaly také nabídce moderních psacích stolů. Z nabídky tedy můžete sestavit do jedné linie kompletní pracovnu.

 

 Kolekce nábytku Shiro    Psací stůl s regálem Shadow

 

Regály kovové v industriálním designu

Kvalitní povrchová úprava, která je rovněž ověřena certifikátem kvality. Regály jsou velmi lehké a přitom stabilní. Regály lze v interiéru kanceláře umístit samostatně, nebo lze také spojovat  do regálových stěn. Možnost pevného napojení. Nožky lze regulovat v případě nerovností podlahy v interiéru. Konstrukce je ve většině případu s úpravou práškového nanášení laku, tedy mechanické  poškození je v maximální  míře sníženo. Za zmínku také stojí šrouby, které jsou buď chromované, nebo z nerezového nástřiku. A kovové konstrukce a prvky podporují, napomáhají také stabilitě regálu. A právě vybavení kanceláře je v kategorii industriálního designu velmi oblíbeným řešením.

 

      

 

Kvalitní vybavení  kanceláře je velmi důležité. Každý pracovní prostor by také měl být navržen tak, aby maximálně splňoval podmínky ergonomie a poznatků a rozmístění a řešení úložného prostoru a odkládacích míst. Na našem portále představujeme nejen regály, ale veškerý kancelářský nábytek tak, aby mezi sebou navazoval. Pokud se Vám líbí některých z našich psacích stolů, vězte, že k němu ve stejném odstínu a designu můžete pořídit regály, komody, skříně, či kancelářskou židli. Na kvalitu a funkčnost kancelářského nábytku klademe velký důraz, představujeme také psací stoly o velkých rozměrech pracovní desky, psací stoly s možností doplnění o kontejnery na kolečkách. Kancelářský nábytek moderní i klasický.

Regály z mdf desky a lamina

Ano, nabídka regálu není pouze těch moderních, ale rovněž klasických, v designu, kterým spíše doplníte kancelářský prostor v jiném duchu. Regály z mdf desky představuje holandského výrobce a patří k velmi oblíbeným. naše společnost má s tímto kancelářským nábytkem velké zkušenosti, jelikož naše prostory jsou takovým nábytkem zařízeny. A pracuje se nám velmi dobře a s kvalitou jsme velmi spokojeni.

 

Kolekce nábytku Start up    Kolekce nábytku Gaming

 

Regálové systémy a regály z naší nabídky najdete jak v kategorii kancelářského nábytku, tak v kategorii obývacích pokojů, která nabízí regály ve formě již standartních knihoven.