Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Ratanový nábytek do moderního bytu

Nábytek z ratanu vypadá moderně. Ratanový nábytek je velice populární a není pravdou, že se nehodí do moderních domácností. Jeho design záleží pouze na tvořivosti a nápaditosti návrháře.Velkou výhodou ratanového nábytku je jeho hmotnost, která je v porovnání s běžným nábytkem ani ne poloviční. Ratanový nábytek má svá období. Podléhá módním trendům. Na Aldu však ratan nabízíme a nabízet budeme stále. Ratanový nábytek na Aldu není vyráběn pouze z ratanu, ale vždy ve spojení s velmi kvalitním dřevem mahagon. Dřevo mahagonu je kvalitní především díky vysokému stupni tvrdosti. To znamená, že díly nábytku jsou více odolné vůči mechanickému poškození, mají dlouhou životnost a také údržba je velmi snadná. Nábytek ze dřeva mahagon poznáte také na hmotnosti, nábytek je opravdu těžký, mohutný. Další výhodou dílů nábytku z tohoto materiálu je, že nábytek je dodáván jako celek. Není třeba nic montovat a složitě sestavovat. Dánský výrobce je na našich stránkách již známý nabídkou nábytku ve vysoké kvalitě. Jeho kolekce patří k velmi vyhledávaným také proto, že představuje značkový nábytek a značka je vždy zárukou kvality. Stejně jako vlastní, použitý materiál pro výrobu daných dílů, dřevo mahagon v povrchové úpravě sněhově bílým odstínem.

 

   

 

 

Sedací soupravy

Ratanové sedací soupravy lze pořídit v cenové relaci od pár tisíc až do 80 tisíc korun. Dražší jsou samozřejmě vybaveny kvalitním čalouněním. Ty levnější jsou vhodné jako zahradní nábytek. U ratanových sedacích souprav se často používají kombinace s vzácnými dřevinami. Nejčastěji se jedná o vodní hyacint, mořskou trávu či banánový list. Ceny těchto souprav se pohybují od 30 do 80 tisíc korun a hodí se nejen do kanceláří, ale také do moderních bytů. Klasickým ratanovým sedacím soupravám se na Aldo nábytku nevěnujeme, ale opět vám můžeme nabídnout nábytek určený k sezení ve spojení materiálů ratan a dřevo mahagon.

 

   

 

 

Ostatní výrobky z ratanu

Z ratanu se vyrábějí křesla či klasické otomany. Jejich cena je v porovnání s běžným nábytkem také velmi dobrá. Velice zajímavě vypadají ratanové skříně a komody. Jejich vynikající design a vzdušnost osloví nejen mladé, ale také starší generace z řad zájemců o toto zboží. Ani ostatní výrobky nezaostávají za běžným dřevěným nábytkem. Na první pohled velmi dobře působí ratanové police, jejichž nosnost je stejná jako u dřevěného nábytku. Kromě ratanových košů, ratanových stěn a mnoha dalšího se z této suroviny vyrábějí také doplňky. Mezi ně patří například stojany na květiny, stojany na vína, věšáky, držáky na noviny a mnoho dalších drobností. 

 

    

 

Poslední ukázkou je ratanová komoda, která patří do kolekce ratanového nábytku Nova Solo, jehož nabídku samostatných dílů ratanového nábytku lze vzájemně kompletovat do celých ratanových sestav jídelen, obývacích pokojů, předsíni, ložnicí apod. Můžete si tak dle svých potřeb a možnosti prostoru sami sestavit ratanový nábytek do kompletu. Ratanový nábytek nemění již několik let svůj design, je tedy záruka, že i po několika letech můžete daný interiér doplnit a harmonicky napojit dalším dílem z ratanu. Ratan si zachovává svojí tvář.