Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Psací stůl pro prvňáčka

V minulém článku, jsme vám dali pár rad k vybavení dětského pokoje, pro vašeho prvňáčka. Dnes si představíme nejdůležitější díl nábytku, který možná až doposud v pokoji chyběl, ale s přicházející školní docházkou, by měl být nezbytnou součástí každého dětského interiéru. Ano, postel, skříň, nebo komody mají děti ve svém pokoji většinou už dávno, ale psací stůl často kupujeme právě, až dětem, když jdou do první třídy a tak vám některé ze široké nabídky na našem portále dnes představíme.

 

                                               

 

Design tak akorát pro děti

Jak jsme se již zmínili, nabídka dětských psacích stolů je opravdu velmi široká a snažíme se, aby dodržovaly doporučenou výšku pro zdravý vývoj dítěte. Materiál, z kterého dětské psací stoly nabízíme, je buď laminátová deska, nebo masiv. Stačí tedy vybrat barvu a rozhodnutí je za vámi. Sestava Plato, nabízí psací stůl, kontejner se zásuvkami, který lze umístit jak na levou, tak pravou stranu a velmi kvalitní křeslo. Je jen na vás, jestli pořídíte svým dětem celou sestavu, nebo si vyberete jen jeden, z nabízených dílů. Design psacího stolu je zcela odlišný, ale velmi praktický. Psací plocha nabízí možnou změnu její výšky, ale také sklonu, úhlu, čímž výrobce ještě více ovlivnil možnost zdravého sezení dítěte při učení. Tato sestava je velmi praktická a kvalitní díky preciznosti výrobce, a materiálu mdf desky, která je o mnoho kvalitnější, než lamino. Co vlastně stále zmiňovaná mdf deska znamená? MDF "z anglického Medium Density Fibreboards", v českém překladu středně zhuštěné dřevovláknité desky jsou plnohodnotnou a multifunkční alternativou masivního dřeva. Typicky dívčí design nabízí druhá sestava Cecilia, rovněž z tohoto kvalitního materiálu a zakončením ABS hran, které s ohledem kvality dělají své.

 

    

 

Křeslo ke stolu

Rozdíl mezi kancelářskými židlemi pro dospělé a kancelářskými židlemi pro děti je především v nosnosti a odstínech. Najdete je ve třech barvách a to zelené, modré a růžové. Kancelářská židle samozřejmě nabízí nastavitelnou výšku pomocí pístu, je na pojezdech a její rozměry jsou takové, aby vyhovovaly školákům a studentům.

 

 

Velmi příjemně židle působí ve spojení s dalšími díly nábytku v moderním provedení, jak uvádíme na našich návrzích. Nosnost je 80 kg a použitým materiálem je zde kov a polyester. I zde, v neposlední řadě, je německý výrobce zárukou dostatečné kvality. Dopřejte svým dětem opravdu kvalitní nábytek a myslete hlavně na jejich zdraví.