Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Psací stoly v novém designu

Psací stoly se staly samozřejmou součástí vybavení interiéru domácností. Změny spojené se stále většími nároky na vytíženost v práci přiměla výrobce nábytku k vytvoření kolekcí do domácích pracoven a kanceláří. Výrobním materiálem samostatných dílů nábytku do kanceláře je jak mdf desky, standartní materiál, tak například borovice, v případě rustikální pracovny. Můžete si tedy interiér domácí kanceláře zvolit klasický, nebo velmi moderní. Nabídka je velmi široká a v dnešním článku bychom si dovolili upozornit, co od naší nabídky můžete čekat a co jsme, či nejsme schopni splnit.

 

 Psací stůl Rox           Pracovna z dílů kolekce Rox

Celá pracovna nebo psací stůl?

Ano, tuto otázku ve většině případů řešíme s ohledem na velikost možného prostoru pro zařízení interiéru pracovního koutu doma. Pokud máte to štěstí a jste majiteli takového bytu, kde je místnost pro vybavení domácí kanceláře jste ve zcela jiné situaci, než když si můžete pořídit jen psací stůl. Ale i nedostatek prostoru se naštěstí díky novým a multifunkčním designům dá velmi dobře vyřešit. Zkusme se tedy nejprve věnovat těm z vás, kteří potřebují zařídit pracovnu, ale bydlí například v panelákovém bytě a řeší umístění pouze psacího stolu a to třeba navíc ještě v obývacím pokoji. Malá rada odborníků. Pokud opravdu nemusíte, neumisťujte psací stůl s počítačem do ložnice. Elektronika nepůsobí dobře na kvalitu spánku. Je to stejné doporučení jako neumisťovat televizi. Ale zpátky k psacím stolům. Naštěstí dnes, čímž vyřešíte nedostatek prostoru, existuje široká nabídka psacích stolů s nádstavcem, které slouží právě zavěšením na stěnu, k řešení problému. Nádstavce jsou již velké a opravdu poskytnou místo na šanony, knihy apod. 

 

Oblíbený psací stůl Seven    Psací stůl Shadow

Jaký design pracovny vybrat?

Výběr designu by měl být ovlivněn jak vaším vkusem, ale také tím, jaký typ práce děláte. Pokud pracujete z domu často, jistě budete potřebovat více skříněk, polic, větší psací stůl, případně také šatní skříň. Velikost psacího stolu a jeho členění je rovněž velmi důležité. Možná nejvíce. Samozřejmě s ohledem na druh práce. A tak před výběrem kancelářského nábytku si zkuste sesumírovat, kolik kterých segmentů budete opravdu potřebovat, aby jste nepořizovali nic zbytečně, či naopak, něco Vám při práci nechybělo. Design nábytku, či celých sestav se na našem portále v podstatě dělí do tří skupin. Klasická kancelář, kde můžeme zařadit kancelářský nábytek z borovice, s povrchovou úpravou voskování, ale také klasický nábytek sice vyrobený z mdf desky, ale ne v tradičním designu. příkladem je pracovna Kora na fotografii, kterou si rovněž můžete sestavit ze samostatných dílů, sestava na fotografii je jedním z možných návrhů. Další skupinou je kancelářský nábytek z mdf desky, či lamina, kde je návrh designu můžeme říci tradiční. Jednoduchý, v jedné linii, žádná historie v podobě klasicky, ale ani žádná netradiční, ultra moderna. A poslední skupinou je netradiční design nábytku právě ve velmi moderním, nadčasovém stylu, který díky tomuto designu patří k cenově nejnáročnějším. V takových případech je většinou používáno skla, kovu, nebo plastu.

 

Herní psací stůl Game   Sestava nábytku Gaming

 

A velmi oblíbené se v posledních měsících staly herní počítačové stoly. Nabídka kancelářského nábytku je rovněž představena buď jako daná sestava, pokud vám výběr dílů vyhovuje, ale také každou z daných sestav můžete měnit na základě výběru samostatných dílů, dle Vašich potřeb. A pokud si nevíte s výběrem rady, či nevíte, jak který nábytek pracuje, budeme rádi, když se na nás a vaše internetové prodejce s důvěrou obrátíte.