Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Prostorné šatní skříně z lamina

Největší nabídku šatních skříní na našem e-shopu představuje holandský výrobce. Moderní design s širokým výběrem odstínů. V dnešním povídání se budeme věnovat skříním, které jsou v podstatě náhradou za vestavěné šatní skříně. Způsob otevírání křídel posunem na mechanických drážkách, které díky vysoké kvalitě a preciznosti holandského výrobce mohou nabídnou snadnou manipulaci. A to je u rozměrově velkých skříní důležité, jelikož křídla jsou velká a samozřejmě těžká. Bez snadné manipulace v souvislosti s kvalitními pojezdy nelze prostorné šatní skříně nabízet.

Šatní skříně v bílém lesku

Velmi oblíbené jsou právě skříně ve vysokém, bílém lesku. Povrchová úprava, která ještě více přispívá k modernímu designu. Bílý odstín je vhodný do tmavých interiérů bez sluníčka a nabízí se umístění skříně v tomto odstínu třeba do předsíně, kde jak víme, ve většině případů sluníčko není.

 

     

 

Šatní skříně s posuvnými křídly velkých rozměrů mohou nahradit vestavěné skříně, ale oproti nim mají několik výhod. Samozřejmě jsou levnější a v případě, že do budoucna plánujete změnit své bydliště, skříň jednoduše demontujete a můžete přestěhovat. Což u vestavěných skříní lze jen těžko. Materiálem šatní skříně na fotografii je laminátová deska, která není náročná na údržbu a je odolná vůči mechanickému poškození. Lamino je klasickým a nejčastěji používaným materiálem v dnešní době právě pro jeho dostupnou cenu.

Šatní skříně v přírodních odstínech

Velmi oblíbeným odstínem je také jakákoliv imitace masivu. Přírodní odstíny v širokém výběru jsou díky novým technologiím k nerozeznání od pravého dřeva. Na fotografii představuje velmi oblíbené provedení skříně Monza v barvě tmavého ořechu, nebo natural ash, světlý odstín akácie.

 

     

 

Ať už si vyberete jakékoliv provedení, velmi důležité před pořízením šatní skříně je také zjistit její vnitřní uspořádání. A možností je celá řada. Základním provedení je vždy jedna police v hodní části skříně a pod ní šatní tyč. Pokud však dáváte přednost většímu množství polic, například právě v kolekci Monza můžete pro jednu část skříně dokoupit tři police navíc. Jsou také skříně, které nabízí jen police bez šatní tyče. proto než skříň koupíte, dobře zvažte, co do ní chcete dávat a jak by měla vlastně uvnitř vypadat. nelze šatní skříň vybírat jen dle vám příjemného odstínu. Musí bezezbytku také splňovat svou funkci tak, aby jste byli spokojeni.

V naší nabídce najdete řadu skříní také rozdělených dle místností. To znamená, že jsou skříně zařazeny také do dětského nábytku, ložnic a obývacích pokojů. V neposlední řadě u nás najdete rustikální šatní skříně a skříně z masivu. Rovněž lze skříň pořídit samostatně, nebo jako jeden z možných dílů dané kolekce a to znamená, že ke skříni můžete pořídit další nábytek ve stejném designu. A také nenabízíme skříně jen s možností posunování křídel, ale také s klasickým otevírání. Výběr je opravdu velký.