Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Propojení interiéru

Dnes, pokud to interiér dovoluje, je velmi moderní a praktické propojení interiéru, ať už kuchyně s jídelnou, nebo jídelny s obývacím pokojem. Proto se mnoho výrobců zaměřuje na výrobu flexibilního nábytku ve stejném designu. Dnes Vám představíme některé z návrhů, od našeho francouzského výrobce.

Moderní interiér

Vám jako první, nabízíme obývací pokoj Ness v odstínu dub s tmavě šedou, grafitovou pastelovou barvou, kombinaci těchto dvou protichůdných barev dosáhl výrobce velmi originální design. Velkou výhodou je flexibilní výběr nábytku, s ohledem na rozdílnost interiéru každé domácnosti je velmi oblíbenou formou nákupu. Ve své kolekci Ness, nabízí španělský výrobce rovněž jídelnu. Pokud máte to štěstí a interiér Vám dovoluje propojení těchto dvou pokojů, věřte, že kombinace již zmíněných odstínů vytváří efektní harmonii. Každý z dílů nábytku, z této kolekce, i přesto, že materiálem je laminátová deska, působí právě díky moderním liniím velmi mohutně. Pokud patříte k milovníkům netradičního designu, pak kolekce od španělského výrobce, možná osloví právě Vás.

Kolekce nábytku Ness graphit        Nábytek do jídelny Ness graphite

Rustikální i oblíbený industriální interiér

Ne všichni mají rádi moderní styl a dají přednost raději opravdu kvalitnímu a originálnímu, industriálnímu nábytku, který rovněž v dnešní době mění svou tvář. Nabídku moderního, rustikálního nábytku, kde inspirací pro design byl francouzský venkov, najdete v Industry a Country. Jednoduché, ničím nezdobené díly masivního nábytku jsou právě typickým pro venkovský lid, kde pro design byla určující především praktičnost. Již z fotografie Vám musí být patrné, že nábytek do obývacího pokoje, je opravdu velmi kvalitní a originální.

 

    

 

I tyto kolekce, nabízí flexibilní výběr nábytku, tudíž pokud jste majiteli interiéru, kdy obývací pokoj je propojen s kuchyní navazující také na jídelnu, vězte, že s kolekcemi můžete mít vybaveno vše jedním designem. Kolekce totiž nabízí také díly pro interiér jídelny, kterou Vám představíme ne následující fotografii. Zvolený odstín hnědé patiny je v posledním roce nejoblíbenějším odstínem ve světě bydlení a trendů.

 

     

 

Ať už si pořídíte moderní nábytek z laminátové desky, která je nenáročná na údržbu, nebo rustikální nábytek, který se vyznačuje stylovým designem a netradiční povrchovou úpravou, od francouzského výrobce, budete určitě nad míru spokojeni.