Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Připravujeme nové konferenční stolky

Milí zákazníci,

ti z vás, kteří se chystají zařizovat obývací pokoj, nebo pořídit nějaký nábytek do obývacího pokoje, jistě budou rádi, že právě tuto kategorii nábytku v tomto měsíci budeme rozšiřovat. Nabídka konferenčních stolků je již nyní velmi široká, ale i přesto do ní stále zařazujeme nové a nové designy. Vybrat si můžete z nejrůznějších tvarů, odstínů, nebo materiálů. Snažíme se také, aby nabídka konferenčních stolků do obývacího pokoje měla designově návaznost na nabídku obývacích stěn.

Konferenční stolky v moderním designu s úložným prostorem

V této kategorii najdete převážně nábytek, stolky do obývacího pokoje španělského výrobce a francouzského výrobce, kteří nabízí trendy design a odstíny. A jelikož mezi nejvíce vyhledávané odstíny moderního nábytku a nejen konferenčních stolků patří bílý odstín, ale také kontrastní odstín grafit. V této kategorii se tak nejvíce setkáte s bílým konferenčním stolkem jako představitelem toho nejmodernějšího, co vám můžeme nabídnout.

 

Konferenční stolek Ness white    Konferenční stolek Ness graphit

 

 Všeobecně se bílý odstín dostává do popředí zájmů. Kolekce od španělského výrobce nabízí ještě jako přídavek velmi originální design, který je pro mnohé až k neuvěření. Konferenční stolek lze rozložit na větší rozměr dle aktuálních potřeb a opětovně složit, jak můžete vidět na další fotografii.

Výrobce také zvolil kvalitní materiál, laminátovou desku a pověstný perfekcionalismus je dodržen také u výroby. V nabídce najdete nejrůznější varianty tohoto moderního designu, stačí si jen vybrat. Chcete být originální? Projděte si naší nabídku moderního nábytku dle nejnovějších trendů ve světě bydlení a možná se necháte inspirovat.

Dostupné jsou i konferenční stolky rozkládací

Design konferenční stolku z kolekce Be Alive je nejen nadčasový, moderní, ale také velmi praktický. Jednoduchým pohybem můžete změnit jeho délku, pokud máte třeba větší návštěvu, nebo jeho rozměry zase můžete naopak zmenšit. S ohledem na možnosti designu můžeme říci, že cena je bezkonkurenční.

 

                                         Konferenční stolek Be Alive

 

Nabídka se neustále mění, design, stejně jako pro další typy nábytku se neustále zdokonaluje. Vše podřízeno maximálně nábytek přizpůsobit interiéru a maximálně také využít design, třeba právě možnými, skrytými úložnými prostory.