Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Předsíně na nábytku Aldo

Každá předsíň je jakousi křižovatkou a spojnicí celého bytu. Je to také první místo, které spatří přátelé, když vás přijdou navštívit. Jejímu zařízení a vzhledu byste proto měli věnovat patřičnou pozornost. Vždyť i tato zanedbatelná místnůstka je vaší vizitkou! Mezi nejpopulárnější předsíně na našem e-shopu se zařadily předsíňové stěny vyrobeny z laminátové desky.

 

   

Nábytek do předsíně z kolekce Infinity (francouzský výrobce)

 

 

Funkce předsíně

Funkce předsíně je nezaměnitelná – odkládáme zde své svršky a obuv, své místo zde má i věšák na klíče, stojan na deštníky, zrcadlo, možná malá komoda a řada dalších nezbytných drobností. V klasických panelákových bytech bývá v předsíni umístěna také vestavěná skříň. Předsíň by měla být zařízena hlavně účelně a zároveň elegantně. Měla by vypovídat něco o nás samých, o našem vkusu. Přesíň je prvním místem, které spatříme při návratu po namáhavém dni domů a zároveň místem posledním, které vidíme při odchodu. Celkový dojem lze ovlivnit nejenom důmyslným zařízením, ale také barevnou kombinací. Velké divy dokáže z malého prostoru udělat zrcadlo.  Zařízené předsíně pomáhají udržet pořádek.

 

 

 

Nábytek do předsíně

Řada předsíní slouží spíše jako malé překladiště – je zde věšák, přeplněná vestavěná skříň, plno bot, kolečkové brusle a někde i jízdní kolo! Ačkoliv tento malý prostor neoplývá dostatkem místa na umístění většího množství polic a skříní, přesto lze tento prostor s trochou důmyslnosti vyřešit pěkně a přitom efektivně. Řada firem nám zhotoví do příslušného prostoru skříň na míru – ty kvalitní nám nabídnou zhotovení odborného návrhu zcela zdarma. Do skříně pak pohodlně umístíte bundy a kabáty, do případných polic potom sezónní oblečení v podobě šál a kulichů. Můžete si také pořídit skříňovou sestavu určenou pro předsíně. Její součástí bývá zrcadlo, věšáky, botník a častokrát i nižší komoda, kterou oceníte i při nazouvání obuvi. Do malé úzké chodby se bude hodit spíše užší subtilnější nábytek, který nebude působit dojmem, že je místnost příliš přeplněná. Neměli byste také zapomenout na menší poličku na odkládání klíčů – ideální bude s věšáčky. V bytech s vysokými stropy zvažte možnost, zda byste je nemohli využít k umístění skříněk, neboť úložného prostoru v každé domácnosti není nikdy dost. Velkým pomocníkem jsou věšáky. Věšáky na nábytku Aldo představujeme různých designů a vyrobené z odlišných materiálů. 

 

Botník

Tato část nábytku zde tvoří samostatnou kategorii. Jeho velikost volíme podle počtu členů domácností. Ačkoliv se může stát, že dáma a její vášeň pro boty naplní k prasknutí botník, který by pohodlně postačoval čtyřčlenné domácnosti. Měla by zde být umístěna obuv, kterou právě používáme. Sezónní pečlivě očištěnou a ošetřenou ukliďte do skříně, komory nebo sklepa. Botník by měl být umístěn v těsné v blízkosti vchodových dveří. Botníky na Aldu jsou ve dvou kategoriích a to vyklápěcí a šuplíkové. 

 

Nezapomeňte při zařizování předsíně na barevné ladění místnosti, které bývá ovlivněno její velikostí. Je známo, že tmavší odstíny zmenšují, zatímco světlejší prostor opticky zvětší. Obecně platí, že bychom v předsíni neměli kombinovat více než tři barevné odstíny. Spolu s barvou místnosti by také měl být sladěn nábytek a ostatní doplňky.