Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Přebalování miminka bezpečně a pohodlně

Nejen při přebalování miminka, ale i celkovém sestavování dětského pokoje pro něj, musíme mít na paměti řadu bezpečnostních prvků. Tím nejzásadnějším před pořízením dětského pokoje je samozřejmě zdravotní nezávadnost nábytku, ale takové jsou všechny kolekce na portále Nábytek Aldo. Kromě zdravotní nezávadnosti, která je společná pro všechen dětský nábytek, se pak už dané kolekce velmi různí. Od možnosti rozložení postýlky na dětskou postel, po možný výběr úchytek, či pořízení šuplíku k postýlce, zde se již výrobci designem a nabídkou mnohdy rozcházejí. Ale většina výrobců má v kolekci nábytku určené pro vybavení pokojíku pro miminko velmi praktický díl, který vám dnes blíže představíme. Komoda s přebalovacím pultem pro pevné uchycení.

 

Dětská komoda od narození až po dospělost

Komodu, kterou vám nabízíme jako řešení vybavení dětského pokoje pro miminko, využijete také ve studentském pokoji, nebo v dětském pokoji pro školáka. Jednoduchou demontáží přebalovacího pultu získáte klasické, šuplíkové provedení komody. Přebalovací pult se tak určitě vyplatí pořídit, navíc je to velmi levná záležitost. Pult je vlastně taková "ohrádka" 8 až 10 cm  vysoká, přes kterou se novorozeně nedostane. Do ohrádky stačí pořídit už jen podložku a vaše dítě je v bezpečí. Přebalovacích pultů je celá řada, pro každou komodu v dané kolekci však v zásadě ve stejném, účelovém designu.

Proč výrobci přicházejí s tímto návrhem komody? Díky pevnému napojení pultu na komodu se jedná o nejbezpečnější způsob přebalování miminka. Řešení je praktické a levné, navíc k plné spokojenosti maminek. Díky komodě s šuplíky pod přebalovacím pultem mají vše po ruce a komoda se stává takovým praktickým centrem dění, samozřejmě kromě postýlky.

       

     

 

Je velmi prozíravé pořizovat takový nábytek, který tvoří kolekci. Například dětský nábytek na našem e-shopu lze pořídit tak, že beze zbytku dané díly využijete od narození miminka, až po jeho dospělost.

 

- demontáží  přebalovacího pultu vytvoříte klasickou komodu
- z dětské postýlky jejím rozložení získáte klasickou postel (v mnoha případech také psací stůl, nebo praktický otoman)
- šuplík u postýlky využijete jako součást psacího stolu

 

                                                  

 

S nábytkem Aldo jsou nejen vaše děti v bezpečí, ale tako vy ušetříte značné finanční náklady tím, že z dětského pokojíčku pro miminko vytvoříte dětský pokoj pro studenta. Odpadá vám vlastně finanční částka za pořízení zcela nového nábytku, až vaše dítě postýlce a přebalovacímu pultu odroste. "Chytré" designy multifunkčního nábytku, jak jsme si je sami pracovně pojmenovali, budou i nadále tvořit značnou část naší nabídky nábytku pro děti všech věkových skupin.