Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Prázdninová nabídka dětského nábytku plná slev

Každým rokem připravuje nábytek Aldo v průběhu letních prázdnin akční nabídku právě dětského nábytku. Důvod je velmi jednoduchý, právě v průběhu prázdnin řada rodičů zařizuje dětský pokoj pro prvňáčka, nebo třeba dětský pokoj mění, protože jedno z dětí začíná po prázdninách školu. Nebo prostě dny dovolené jednoduše využívá řada z nás ke zvelebování příbytku a to nejen dětem, ale i dospělým. Prázdniny se bohužel vždy rychle přehoupnou a tak dva měsíce utečou jako nic. Naši nabídku, která stále platí, jsme spustili hned první den prázdnin a vybírat z ní můžete až do konce měsíce července. V druhé půlce léta, tedy v měsíci srpnu se akční nabídka změní. Dětský nábytek letošní prázdninové nabídky opravdu stojí zato a slevy dosahují až 30 %. V létě se vyplatí nábytek Aldo sledovat, ať už přímo na stránkách, nebo na facebook. Co jsme si tedy pro letošní léto připravili a na co se ještě můžete těšit?

Dětský pokoj pro dvě děti

Pokud máte děti dvě, rozhodně vás osloví naše nejprodávanější patrová postel, kterou si můžete vybrat ze dvou odstínů. Patrová postel s řadou úložných prostorů a moderním designu. Patrovou postel můžete pořídit s šuplíkem, nebo bez šuplíku. A navíc, pokud máte tři děti, šuplík kromě funkce klasického úložného prostoru lze použít i jako třetí místo na spaní, jako přistýlku. Patrová postel Bibop a Swan jsou již druhým rokem nejprodávanějším designem. V průběhu prázdnin lze patrovou postel pořídit se slevou až 40 % a to včetně roštů a dopravy zdarma až k vám domů.

 

  

 

Pro obě děti nabízí patrová postel po celé její délce polici na knížky či hračky, každé z dětí tak má svůj osobní prostor. Úložný prostor se skrývá i za schůdky, které jsou díky široké nášlapné ploše a zábradlí velmi bezpečné. Autorem designu je oblíbený francouzský výrobce, který také dbá na kvalitu svých produktů.

Další patrovou postelí v naší akční letní nabídce je patrová postel Stim, kterou dokonce pořídíte se slevou. Patrová postel je rozměrově menší, nenabízí tak velké úložné prostory, je tedy vhodná do opravdu malých interiérů. Ale svůj účel samozřejmě plní, dvě místa na spaní a nechybí ani zde přes malé rozměry police.

 

                                                                     Patrová postel Stim

 

Patrová postel opět z nabídky francouzského výrobce v průběhu prázdnin za bezkonkurenční cenu. ideální řešení pro dvě menší děti do deseti let. A nezapomínejte, že starší z dětí bude chtít spát dole, proto u horní postele pro menší dítě nechybí ani zábrana. A pokud se vám zdá zábrana pořád ještě nízká, na všechny naše patrové postele lze zábranu dokoupit. Tím tak prostor mezi matrací a koncem postele zvětšit.

 

Něco do dětského pokoje pro jedno dítě

Pokud chcete pořídit něco nového do dětského pokoje pro jedno dítě a i v tomto případě nemáte příliš místa, pro letošní léto je v nabídce třeba velmi praktická dětská postel s nadstavci. Ty jsou po celém obvodu postele a z přední strany postele pak místo nadstavců dva šuplíky. Bílý odstín patří k oblíbeným a lze využít v interiéru dětského pokoje kluka i dětského pokoje holky.

 

                                                             

 

Je až překvapující, kolik úložného prostoru vám či spíše vašemu dítěti nadstavce poskytnou. Dětská postel, jak ji označil francouzský výrobce, představuje velmi moderní, důmyslný design vhodný do malých dětských pokojů. Jak je vidět na fotografii, využít lze i horní odkládací plochu nadstavců. Sada šuplíků pak může být využita třeba na přikrývku a polštář.

 

Vychytávkou letošního léta je rozhodně toaletní stolek Pimpate pro malé i velké slečny. Design, který můžeme označit za trendy či spíše nápad. jako dárek pro dospívající slečnu perfektní volba. Toaletní stolky pro děti, malé i větší slečny, jsou hitem letošní sezóny a tak se nám podařilo dostatek do nabídky i následující produkt.

 

         

 

Toaletní stolek v naší letní akční nabídce najdete společně se stylovým taburetem, který se barevně i designově ke stolku hodí. Cena bezkonkurenční, design moderní a samozřejmě i zde doprava zdarma až k vám domů.

 

Letošní nabídka akčního dětského nábytku je rozmanitá a velmi široká, nemůžeme vám v dnešním článku samozřejmě představit vše. Ucelenou nabídku najdete v kategorii týdenní slevy, akce, kterou se právě v průběhu prázdnin rozhodně vyplatí sledovat.