Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Praktický dětský nábytek z Francie

Pravidelní návštěvníci našich stránek již jistě zaregistrovali naši novou nabídku dětského nábytku. Našim novým partnerem se stal Francouzský výrobce, jehož nábytek patří v Evropě k jedněm z nejoblíbenějších a jsme rádi, že kolekce moderních designů je představována nyní, Nábytkem Aldo také v Čechách a na Slovensku. Nabídku budeme postupně představovat v průběhu února a března a nebude se týkat pouze dětského nábytku, kterým začínáme, ale všech kategorií nábytku, jako ložnice, obývacího pokoje. Zajímavá také bude nabídka kolekcí jídelen a velmi praktické předsíňové stěny.

 

     Dětská postel Tobo    Dětská postel Kurt

 

Dětské pokoje jsou velmi netradiční především designem, který nabízí na našem trhu zase něco nového "neokoukaného". Trendem francouzského výrobce pro letošní rok jsou bílé odstíny také při výrobě nábytku do dětského pokoje, jako je tomu na fotografii, kdy navíc je bílá kombinována s růžovou, nebo šedou. Typický design pro vybavení dětského pokoje mladé slečny či chlapce. Francouzský výrobce klade hodně důraz na to, zda je nábytek určen pro holku, či kluka. Lze si však vybrat i z nabídky dětského nábytku tzv. unisex, kde je barevné zpracování a design určen pro vybavení dětského pokoje dvěma dětem s odlišným pohlavím. Tedy kombinace a vybavení prostoru pro holku i kluka tak, aby interiér zůstal příjemný. Velkou doménou v naší nové nabídce nábytku do dětského pokoje z Francie pak jsou netypické, multifunkční dětské postele. Mezi nejprodávanější se pak opět řadí designy v bílém provedení v kombinaci s přírodním odstínem.

 

Dětská postel Milky    Dětská postel Reverso

 

Dětské postele pro malý interiér

Sami jistě z fotografie poznáte, jak multifunkční postel může změnit a především ušetřit prostor v dětském pokoji. A pokud máte tři děti, pak ideálně patrovou postelí s přistýlkou. Nejen že nabízí vysouvací psací stůl, který v případě potřeby můžete schovat, ale také komodu, tedy ukládací prostor. Provedení, design multifunkčních postelí se stal v loňském roce velmi oblíbený, jelikož jen málo z nás disponuje velkými prostory pro zařízení interiéru nejen dětského pokoje, ale celé domácnosti. Francouzský výrobce kromě nadčasového designu nabízí navíc dostupnou cenu, aby i  ty nejmodernější nábytky byly přístupné nám, široké veřejnosti. jsme proto rádi, že právě nábytek Aldo se mohl stát partnerem tohoto známého výrobce s dlouholetou tradicí.

 

Patrová postel Bibliobed    Patrová postel Bibop

 

Patrová postel pro tři děti, vyřeší nedostatek místa v dětském pokoji. Ideální do bytu či menších dětských pokojů. Patrové postele s výsuvnou přistýlkou. Unesou i dospělé osoby. Doprava zdarma. Náš řidič postel vynese i kamkoli do patra. Dokonalý servis, dlouhá záruka, jednička na trhu. 

Často se pořizují patrové postele pro tři děti i v případě, že máte děti dvě. Někdy u nich přespí kamarád, kamarádka, jindy třeba babička (patrová postel či přistýlka totiž unese i dospělého člověka). Design patrových postelí jako takovým je způsob, který vám zabezpečí tu největší úsporu místa v interiéru vašich dětí. Nabídka je velmi široká a patrové postele nabízí mnohdy velmi originální design.