Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Praktické pohovky, nejen pro hosty

Pohovky nám určitě připomínají šedesátá léta, kdy byly využívány hlavně v obývacích pokojích. Dnešní sedací soupravy změnily zcela svůj design, ale pohovka se stává nepostradatelným pomocníkem hlavně v malých interiérech bytu, pro občasné přespání návštěvy, nebo k odpolednímu odpočinku. Nábytek Aldo pohovky, ani sedací soupravy nenabízí, ale soustředíme se na velmi moderní designu nábytku právě do obývacího pokoje.

 

                                            Nábytek do obývacího pokoje Amsterdam

 

Systém na sestavení, nebo obývací stěna?

Francouzský výrobce značkového nábytku Diagone nabízí v kolekci Manchester celou řadu samostatných dílů nábytku ve 100 % industriálním designu. Jestliže má něco více charakterizovat industriální design, pak je to právě nábytek z kolekce Manchester.

 

    Tradiční pro tento design, kolekci Manchester je kontrastní spojení odstínů přírodního dekoru s černou. Minimalistické, jednoduché linie vždy doplněné některým z originálních kovových prvků a široký výběr dílů, které vás rozhodně, stejně jako dostupná cena, osloví. Vyberte si z nabídky našich industriálních designů v exkluzivním zastoupení od francouzského výrobce. Nábytek Aldo, to je vždy nabídka těch nejvíce trendy záležitostí, s nábytkem Aldo vždy bude váš interiér osobní záležitostí.

Industriální design v obývacím pokoj za "hubičku"

V kolekci Rustic brown najdete celou řadu, můžeme říci stovky, nejrůznějších typů nábytku, které jsou určeny do všech místností. A i přesto, že se jedná o industriální design, je vhodný nejen pro velké místnosti, ale taky velmi malé, až miniaturní místnosti.

 

     

 

 

Na ilustračních fotografiích detaily, stejně tak rozměry a vše, co by vás o daných dílech mohlo zajímat. Návrhy na vybavení obývacího pokoje se nejvíce soustředil ne jednoduchost, návrh vybraných dílů nábytku vhodný i pro velmi malé, až minimalistické interiéry. I levně lze bydlet krásně a pokud by jste si představovali ve vašem pokoji ještě nějaký ten nábytek navíc, pak v naší nabídce najdete v identickém designu celou řadu dalších dílů. Levné a přeci kvalitní, ano lze pokud se jedná o sériovou výrobu.