Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Praktické dětské kontejnery

Dnes si povíme, něco o velmi praktickém solitéru do dětského pokoje a tím je kontejner. Kontejner v dětském pokoji doplní vždy nejvíce chybějící úložné prostory. Kontejner mohou vaše děti využít jak na hračky, tak jako doplněk psacího stolu, na různé učební pomůcky. Nábytek Aldo, má široký výběr těchto praktických kontejnerů, stačí si jen vybrat!

 

     Úložný box Kiddy pink     Úložný box Kiddy grey

Kontejner na kolečkách

Dětský nábytek na našem e-shopu si zaslouží kvalitní materiál a proto se vyrábí ze borovicového masivu ve spojení s mdf deskou. Pro snadnou údržbu má nábytek z masivu konečnou povrchovou úpravu bezbarvý lak. V možnosti volby mezi přírodním provedením dětského nábytku, nebo s dětskými motivy spatřuje většina klientů jednu z největších výhod. Truhly a kontejnery na hračky spolehlivě uspokojí vaše nezbedné dětičky i zodpovědné školáky, kteří zpravidla dávají přednost nábytku bez obrázků. Víte ale, které kousky nábytku patří u malých dětí mezi ty nejoblíbenější? Jsou to právě kontejnery na hračky! Dětem se na nich líbí hlavně kolečka, díky nimž mohou své hračky v kontejneru libovolně převážet z místa na místo. Kromě toho kontejnery a truhly dětem i vám značně usnadní uklízení. Ve srovnání s pracným rovnáním hraček do skříněk a poliček ušetříte spoustu času, který můžete věnovat hrám! Často se právě kontejnery pořizují ve spojení s psacími stoly místo šuplíků v psacím stolem. Prostor pod pracovní deskou je tak příjemně volný.

 

Kontejner jako doplnění celého pokoje Bo7    Komoda jako součást dětské postele Milky

 

Kontejner pod psací stůl

Snadná manipulace kontejneru na kolečkách je ideální do interiéru dětského pokoje. Pohyblivé vybavení dětského pokoje vám na našem e-shopu nabízí německý výrobce. Kontejnery nabízíme v různých výškách, velikostech a můžete z nich sestavit praktické, velmi funkční sestavy. Vysoká kvalita a dostupná cena je díky použitému materiálu, kterým je masiv a mdf deska. Celou sestavu, kterou vidíte na obrázku,vyrábí jak už bylo řečeno německá společnost, která se specializuje na designový nábytek do dětských pokojů.