Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Postýlky v romantickém stylu

Základem pro příchod miminka na svět je dětská postýlka. Nábytek Aldo se snažil výběr postýlek zvolit dle ergonomických zásad bydlení a především tak, aby maminky měly vše potřebné po ruce. Dětské postýlky, které si dnes představíme, nabízejí velmi praktický design a autorem návrhů je francouzský výrobce. Dětské postýlky jsou nejen příjemné na pohled, ale rovněž velmi kvalitní, v neposlední řadě zdravotně nezávadné. Inspirace z Francie?

Postýlka s možností rozložení na dětský pokoj

Kdybychom měli nějak jednotně charakterizovat design francouzského výrobce pro dětské postýlky, pak použijeme přívlastku multifunkční. Téměř všechny postýlky v jeho nabídce lze v pozdějším věku dítěte rozložit, či spíše demontáží přeměnit na dětský pokoj.

 

Dětský pokoj Anatole    Dětský pokoj pro miminko Anatole po rozložení

 

Pořídit si dětskou postýlku s možností pozdějšího rozložení na klasickou dětskou postel a další díly získané právě demontáži, je způsob, jak do budoucna ušetřit nemalé množství finančních nákladů. Bezesporu ale postýlka nabízí další a další výhody. Nemusíte už prodávat dětskou postýlku složitě na aukcích, či vnucovat ji známým. Stačí, až vaše miminko odroste, rozložit dětskou postýlku na klasickou dětskou postel pro matraci 90x190 cm a navíc získáte ještě komodu a regál.

Zcela jistě menší investicí je dohledat pár dílů do dětského pokoje, jako třeba psací stůl, či skříň samozřejmě ve stejném odstínu, než vše pořizovat znova. Tak se nemusíte zbavovat dětské postýlky a ještě ušetříte polovinu financí při pořizování nového dětského pokoje dítěti školního věku.

Dětský pokoj pro miminko v luxusním balení

Ten nejvíce exkluzivní design, který jsme kdy v naší nabídce měli. Nádherná designová postýlka, kterou pořídíte miminku před narozením, pak odstraníte přední bočnici máte skvělou postel pro předškoláka a než dítko začne chodit do školy, tatínek přestaví postýlku pro miminko na dětský pokoj pro školáka. S nábytkem Aldo se vyrůstá a ještě šetří peníze, jelikož počáteční investice do postýlky se vám mnohonásobně vrátí.

 

Dětský nábytek pro miminko Sacha   Dětský pokoj Sacha po rozložení postýlky

 

Takže jak to tedy s touto postýlkou je? Začnete tím, že si pořídíte kompaktní postýlku pro miminko s rozměrem místa na spaní o velikosti 70x140 cm. Z druhé strany postýlky je velmi praktický regál, který samozřejmě využijete dále i po rozložení postýlky na dětský pokoj. Až vaše miminko postýlce odroste, můžete snadnou přeměnou získat klasickou dětskou postel až do dospělosti dítěte pro matraci o velikosti 90x200 cm a dalšími díly jako je psací stůl, komoda.

 

                                     

 

Pořízením postýlky tak máte vystaráno až do dospělosti, nemusíte postýlku ani likvidovat, nebo někam nabízet na bazaru, zkrátka máte vystaráno na opravdu dlouhou dobu. A kdyby vám přeci jen do pokoje něco chybělo, v kolekci Sacha pořídíte další nábytek v identickém designu jako velká šatní skříň, nebo komoda s šuplíky. Ano, pořizovací cena je sice vysoká, ale s ubíhajícími léty se vám vrátí v podobě úspory za nábytek, který nebudete muset už pořizovat.