Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Postele pro děti do malých interiérů II

Dětskou postelí, pokud máte pro zařízení dětského pokoje velmi málo prostoru, se dá ušetřit spousty místa. Dnešní výrobci se předhánějí v multifunkčních návrzích dětských postelí, nejen s úložnými prostory v podobě šuplíku, ale také třeba psacími stoly s možností zasunutí. Samozřejmě to vše jako součást dětské postele. A zdaleka to pořád není vše. Nabídka, či lépe řešeno designy jdou tak daleko, že pořízením dětské postele získáte vlastně takový "multifunkční dětský pokoj". Nejlépe však napoví pár konkrétních příkladů.

Dětská postel jako dětský pokoj

A to doslova. Pořízením patrové postele získáte nejen místo na spaní pro vaše dítko v dětském pokoji, ale také prostorný psací stůl, dostatečně velkou šatní skříň, nabíjecí přívod pro elektronická zařízení a spousty skrytých poliček na odkládacích míst. Patrovou postel doporučuje francouzský výrobce pro již větší děti školního věku i přesto jsou schůdky i pro starší děti bezpečné a přístup k lůžku velmi snadný.

Patrová postel Higher     Patrová postel Tom

 

Na naší první fotografii vám představujeme patrovou postel Higher a Tom od francouzského výrobce. Díky vyvýšenému lůžku vzniká prostor, který francouzští designéři využili k tomu, aby pod lůžko umístili několik dalších dílů nábytku. A není jich vůbec málo. Psací stůl s odkládací policí, po levé straně vedle stolu je malá šatní skříň s policemi, vedle ní schůdky se zábradlím, na které navazují další odkládací police. Prostor na knížky je také nad samotným lůžkem. A to vše vám zabere velmi málo místa v dětském pokoji, pokud si uvědomíte, že psací stůl, skříň, či knihovna by měly být umístěny v interiéru jako samostatné díly. Navíc, děti takové spaní milují.

Francouzský výrobce také pro vyvýšené spaní zvolil několik bezpečnostních prvků, jako třeba zábradlí u schůdků, nebo zábrana kolem celého obvodu lůžka, která maximálně zamezuje pádu dítěte z výšky.

Multifunkční dětská postel

Chceme vám představit obdobu patrové postele, ale s nižším umístěním lůžka. Multifunkční dětské postele vždy nabízí jako součást návrhu psací stůl s možností zasunutí pod postel v případě, že děti potřebují uvolnit plochu v dětském pokoji třeba na hraní. A opět asi nejlépe poslouží názorný příklad takového řešení pro malé interiéry.

 

Dětská postel Reverso     Dětská postel Reverso i pro kluka

 

I zde však designéři maximálně věnovali své úsilí především úspoře místa v interiéru. V levé části postele můžete vidět hezky zasunutý psací stůl, mezi ním a schůdky pak praktickou skříňovou komodu. I zde je zachován a to i přes nižší umístění lůžka, bezpečnostní prvek v podobě zábrany kolem celého jeho obvodu. V naší nabídce si můžete vybrat multifunkční postele pro děti v několika odstínech na výběr, tedy pro holky i kluky. Také umístění psacích stolů je u některých návrhů s možností vysunutí na levé, či pravé straně.

 

                              Patrová postel B shade

 

Velkou výhodou je rovněž skutečnost, že multifunkční postele vždy patří do kolekce dětského nábytku, můžete si tak k posteli pořídit další díly nábytku jako šatní skříň, komody, noční stolky, či lze také vybavit dětský pokoj pro dvě děti. nabídka je opravdu široká a zcela jistě je z čeho vybírat. Na našich stránkách najdete designy dětského nábytku od francouzských, německých, ale také holandských výrobců.