Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Postele do dětského pokoje

Nabídka postelí, "dětských postelí" je velmi rozmanitá a především barevně pestrá. Dětské postele můžeme rozdělit dle několika parametrů, dle využití, ale také počtu míst na spaní, odstínů a můžeme pokračovat. Patrové i jednoduché dětské postele z masivu i dřevotřísky. S našimi postelemi už nebudete každý večer s dítkem bojovat, do postele skočí dítě s radostí samo. Kvalitní matrace a rošty z nabídky Aldo nábytek zajistí vašim potomkům spaní, kterého se nebudou moci nabažit. Máme širokou nabídku dětských postelí a postýlek, ve tvaru auta, lodě, s úložnými a hracími prostory, se schůdky a v různých variantách a barevných provedeních.

Při výběru dětské postele nepřistupujte ke kompromisům. Kvalitní spaní nenahradí nic. Výběr proto přizpůsobte věku. Od tří let přemístěte malého spáče z dětské postýlky do většího pelíšku, později už mu dopřejte dospěláckou postel o rozměrech 90 x 200 cm. Vybírejte také dle barev a tak aby ladili s celým pokojíkem, popřípadě zdali jde o postele pro kluky či pro holky.

  

Dětský nábytek z kolekce Battle nabízí řadu možností místa na spaní

 

 

Dětská postel s úložným prostorem

Mezi velmi oblíbené postele do dětského pokoje zcela jistě patří ty, které nabízí úložné prostory. Úložný prostor můžete využít jak pro umístění matrace pro náhradní spaní, nebo na peřiny a hračky. Takový úložný prostor má tvar vysouvacího šuplíku, po celé ploše postele. Další s možností úložných prostorů, které již neslouží pro umístění matrace, ale na drobnější předměty jsou například dva šuplíky, nebo tři šuplíky pod postelí, nádstavec nad postel a mnoho dalších variant, které u nás na Aldu zcela jistě můžete najít. Úložné prostory u postelí využijí především ti z vás, kteří nemají příliš místa na zbyt pro nekonečnou řadu samostatných dílů nábytku. Postel Charley v provedení několika barev, je zářným příkladem jak lze využít i prostor nad postelí. Výrobcem této postele je Holandská společnost a nejen postel, ale i další díly k sestavení dětského pokoje patří k velmi oblíbeným. Také pro vysokou kvalitu, která je pro holandský nábytek všeobecně známá.

 

      

 

 

Dětské postele a materiál

Ano, nabídka dětských postelí je na Aldo nábytku velmi široká a stejně široká je i nabídka materiálů, z kterých jsou postýlky vyrobeny. Můžeme jako nejčastěji používaný jmenovat laminátovou desku, borovicový masiv, ale také lisované dřevo. Všechny materiály stejně jako povrchová úprava postelí do dětského pokoje, splňují normy platné pro Evropskou unii o zdravotní nezávadnosti a bezpečnosti.