Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Postel z masivu v moderním designu překvapí

Pokud jste milovníci nábytku z masivu, dnes si pod náš drobnohled vezeme moderní postele pro děti i dospělé právě ze dřeva borovice a to v nejrůznějších odstínech. Nabídka je opravdu velká a postele z masivu můžete vybírat od německého a belgického výrobce. A kvalita nejen postelí, ale dalších typů nábytku z masivu těchto výrobců je opravdu vysoká. Možná ani řada z vás netuší, že nábytek z masivu už není co býval. Díky novým technologiím výroby se charakteristický design změnil a dnes lze opravdu domácnost i třeba v panelákovém bytě vybavit moderním nábytkem ze dřeva. Samozřejmě, že však nechybí ani tradiční designy, které se přeci jen pořád líbí, především pak na chalupy a chaty či do tradičních domácností.

Postel z masivu pro větší děti

Představíme vám postele belgického výrobce, které kromě místa na spaní nabízí řadu úložných prostorů, ale také třeba noční stolky na vysunutí. Zkrátka je design zaměřený především na úsporu místa v interiéru pokoje. A jak víme, u původních designů moc šancí na umístění monstrózní postele do studentského pokoje nebylo. Dnes je opak pravdou, jak vás možná přesvědčí ilustrační fotografie několika velmi moderních, praktických postelí.

 

     

 

Materiálem pro výrobu těchto moderních postelí do ložnice je dřevo borovice. Výrobce nabízí úpravu v přírodním odstínu dřeva a také odstín transparentní bílé, která zachovává viditelnou strukturu dřeva, nejedná se tedy o čistě sněhově bílý odstín. Úložné prostory jsou po celém obvodu postele a jsou natolik velké, že dokážou vyřešit nedostatek místa v malém interiéru. Design patří opravdu k velmi moderním a ve spojení s přírodním materiálem dřeva borovice jsou tohoto typu postele velmi populární. Hřejivá atmosféra v interiéru ložnice s vůní dřeva.

Pokud chcete vybavit ložnice jako komplet, ani to není problém. V naší nabídce nábytku z masivu najdete také komody, šatní skříně či nejrůznější regály. A i pro tento sortiment nabízí výrobce moderní design, je tak možné vybavit celý interiér velmi moderně a z masivu. Výrobce používá dřevo borovice řádně vysušené a bez kazů, nedochází tak k pozdější deformaci nábytku vlivem prostředí. A bez kvalitního materiálu by nebylo možné ani navrhnout moderní design, jelikož šuplíky by časem nebylo možné otevřít a celá důmyslná konstrukce lůžka by celkově přišla nazmar.

 

Postele z masivu pro děti

Nabídka postelí pro děti ze dřeva borovice se v podstatě dělí na dvě kategorie. Můžete vybírat z nabídky patrových postelí z masivu, nebo klasických postelí z masivu, tedy myšleno jako jednolůžko. Mezi velmi oblíbené také například patří jednolůžka, kdy je dodána klouzačka pro menší děti, nebo baldachýn. V této kategorii dominuje belgický výrobce, který kromě přírodního odstínu dřeva a transparentní bílé přináší ještě tmavě šedý odstín. Ten je často pořizován do dětského pokoje kluků.

 

     

 

I zde je kladen velký důraz na úložné prostory, nebo také úsporu místa v interiéru dětského pokoje třeba nabídkou přistýlky u patrové postele. Můžete tak na velmi malém prostoru zařídit místo na spaní až pro tři děti. Také k postelím pro děti z masivu lze najít v naší nabídce celou řadu dalších dílů, pro možné vybavení celého dětského pokoje a to nábytkem z přírodního materiálu, dřeva borovice.

Jak sami můžete posoudit na fotografiích i pro děti lze pořídit postel ve velmi moderním designu, která nejen řeší místo na spaní, ale designem je velmi účelová. A tak dnes není problém zařídit dětský pokoj i v malém interiéru nábytkem z masivu. Nábytek z masivu je stále populární a vyhledávaný, proto vždy v naší nabídce nové kolekce najdete. A v letošním roce je předpověď designéru taková, že masiv tedy nábytek ze dřeva bude mít své místo ve světě moderního bydlení.