Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Postel pro děti i dospělé v mnoha provedeních

Nedávno přišel na trh francouzský výrobce s úžasným nápadem na kvalitní, moderní a především levnou kolekci nábytku Infinity. A jedním z mnoha dílů v této kolekci jsou samozřejmě také postele. Vybrat si můžete nejen z několika odstínů, ale také provedení. Postel klasická, postel s šuplíkem, postel pro děti, postel pro dospělé, postele pro studenty. Jedna kolekce tak za bezkonkurenční cenu přináší velmi flexibilní výběr pro váš interiér.

 

Postel Lanka pro děti

Do této kategorie jsme z kolekce Infinity, nábytek do všech interiérů, zařadili samozřejmě postele s místem na spaní o rozměru 90x190 cm, což je také rozměr pro matraci. Vybrat si můžete mezi provedením postele ve dvou odstínech. Odstíny, které výrobce pro obě varianty postelí nabízí jsou bílý, graphit. Bílá postel je pak nejčastěji řešením dětského pokoje pro holku, grafit je můžeme říci neutrální, vhodné také když pořizujete dvě postele do dětského pokoje sourozenců. Na ilustračních fotografiích vám některé z variant postelí představujeme.

 

 

    

 

 

Toto velmi efektní řešení místa na spaní pomůže ušetřit v dětském pokoji třeba místo za komodu, kterou díky úložným prostorům v posteli nebudete muset pořizovat. Ale dětská postel je rovněž v designu, které děti milují, jako milují vše, co nabízí nějaké ty tajné místa na schování jejich pokladů. Bílý odstín patří k nejoblíbenějším pro vybavení dětského pokoje a tak stačí už jen postel vašemu dítěti pořídit. Můžeme říci, že postel spolu s kvalitní matrací jsou tím nejdůležitějším při sestavování dětského pokoje. Bez kvalitní matrace se ztrácí i kvalita postele. Věnujte proto pozornost oběma produktům při jejich výběru. A pokud potřebujete také novou matraci, na Aldo nábytku můžete vybírat z nabídky českého výrobce, kde nejprodávanější pro děti od 3 do 18 let se stala matrace Norka. Tvrdší spaní, sendvič, vhodná pro zdravý růst dítěte.

Postel Lanka pro studenty

Španělský výrobce představujeme postel pro jednu osobu, nebo s využitím jako postel ve studentském pokoji pro dospívající dítě v oblíbeném bílém provedení a trendy, moderním designu. Příznivá cena rozhodně také potěší a stejně tak snadná montáž. Designová postel, která vám určitě bude dělat radost, postel, která využije interiér na maximum. A pokud se vám postel líbí, ale jste dva, i takovou v nabídce máme, tedy s větším rozměrem místa na spaní a dokonce také v jiném barevném provedení. Designové postele španělského výrobce jako odpověď na vaši otázku, jak zařídit opravdu velmi malí interiér ložnice, nebo studentského pokoje.

 

                                                

 

Postel pro dospělé, manželská postel

Manželské postele v této kolekci jsou řešením pro pár, nemusí být manželský samozřejmě. Prostor na spaní pro matraci 160x200 cm, opět výběr hned z několika odstínů, které jsme již uvedli. K manželské posteli lze v identickém designu pořídit rovněž další nábytek, jelikož nábytek v tomto trendy spojení odstínů je snad v největším zastoupení na našich stránkách, nebo lze také postel pořídit v menším rozměru místa na spaní, ale i zcela odlišném odstínu. Možností je v kolekci Lanka celá řada, dokonce tyto unikátní postele pořídíte jako řešení místa na spaní pro vaše dítě.

 

      
Kolekce Lanka nabízí jednoduché návrhy nábytku v širokém výběru pro všechny typy interiérů. Jak postele i přes nízkou cenu, ale i další díly nábytku působí příjemně v interiéru, můžete posoudit na několika z našich návrhů sestavení. Kolekce nás velmi oslovila, proto jsme ji zařadili do naší nabídky nábytku pod jakostní značkou Aldo. Ale nezapomínejte, že ať už si vyberete jakýkoliv rozměr a typ postele, kvalita závisí také na tom, jaké do ní pořídíte matrace. Věnujte proto pozornost výběru matrací, jejichž nabídku najdete také na našich stránkách, pokud potřebujete nové.