Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Pokoj pro holky v netradičním designu

V minulém článku jsme Vám představili dětské pokoje pro kluky a dnes bychom Vám chtěli nabídnout dětské pokoje pro holky. Hlavním faktorem, v kterém se liší dětský nábytek pro kluky a dětský nábytek pro holky, je především odstín. Barva u dětských pokojů pro holky, je ve většině případů růžová, bílá, nebo fialková a tyto pokoje mají romantický vzhled. I v této kategorii dívčích pokojů najdete dětské pokoje, třeba pro malé princezny, my se však dnes budeme věnovat novým trendům v oblasti dětského nábytku.

Kolekce Biotiful rozhodně do pokoje slečny patří

Kolekce dětského nábytku Biotiful splňuje všechna očekávání menších i větších dívek a dětský pokoj vybavený nábytkem z této kolekce bude splněním dívčích snůReprezentativní design každé školačky, navíc v těch nejoblíbenějších odstínech snad každé dívky. A kdo jiný může potřebám dívek rozumět více, než právě francouzský výrobce. Vždyť Francie je od nepaměti zemí, která udává módu, nabízí tu nejlepší kosmetiku a parfémy, zkrátka Francie dívkám a ženám rozumí.

 

                                                            

 

Něco málo o posteli, která je nejdůležitějším prvkem v každém dětském pokoji. Dětská postel, která je doplněna, ale jen náznakem rustikálními prvky a to dodává nejen posteli, ale všem dílům z kolekce pomyslnou eleganci. 

Kolekce dětského nábytku Chic v moderním designu

Španělský výrobce vždy nabízí nábytek s osobitým kouzlem a temperamentem, který je blízký přeci i pro nás. Nechte se inspirovat jak bydlí děti ve Španělskui v této zemi mají rodiče zcela stejné starosti při zařizování dětského pokoje jako i vy. Design, kvalita a široká nabídka dílů je cestou, jak dětský pokoj vaší princezně zařídit a v této kolekci máte nekonečné množství možností.

 

     

 

Máte málo místa pro vybavení pokoje vaší holčičky? navíc vaší holčičce uděláte nesmírnou radost, protože nábytek z kolekce Chic, je opravdu španělsky "chic". Nejoblíbenější u holek a malých slečen spojení odstínů bílé a růžové, kdy růžového odstínu je tak akorát a celkový design je velmi působivý. Ale dětská postel, kromě nádherného designu je i velmi praktická, co ocení především rodiče, kteří mají pro vybavení dětského pokoje k dispozici jen menší místnost, nebo mají dětí dvě a k dispozici jen jeden pokoj.

 

                                                     

 

Mezi nejprodávanější dětský nábytek, se začíná čím více zařazovat nábytek od francouzského a španělského výrobce, který nabízí multifunkční provedení, vysokou kvalitu a zajímavé barevné zpracování. Jde už ruku v ruce s prozatímně nejprodávanějším nábytkem od holandských výrobců.