Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Patrové postele trochu jinak

Patrové postele pořizujeme našim dětem především do dětských pokojů pro nedostatek místa v interiéru. Z obyčejných, ne vždy zrovna vzhledných patrových postelí se proměnily ve funkční, vkusný a zajímavý kus dětského nábytku. V dnešním článku vám představíme další patrové postele od našeho francouzského výrobce.

Multifunkční systém patrových postelí

Patrové postele se používaly v panelákových bytech, jelikož dokázaly ušetřit nějaké místečko, které děti lépe využily ke hraní. Obvykle se ale jednalo skutečně o pouhé dvě postele „nad sebou“, které nepřinášely nic víc. Postupem času se začaly zvolna proměňovat, připojovaly se k nim třeba různé policové systémy. Dnes jsou patrové postele velmi multifunkčním kusem nábytku. Vhodně zvolená postel tak zastane nejen svoji základní funkci, ale dokáže pojmout například i ohromné množství věcí ve vlastních úložných prostorech, dokáže vytvořit rázem z malého dětského pokoje ložnici s pohodlnou pracovnou, nebo uvolní prostor pro vytouženou šatnu. To vše nabízí francouzský výrobce ve vysoké kvalitě.

 

Patrová postel Move grey oak      

 

Dnešní patrové postele jsou skvěle uplatnitelné i v studentských pokojích. Nejen že pomohou vyřešit nedostatek prostoru, mají ale také za úkol interiér ozvláštnit, dodat mu šmrnc. Kvalitní dětský nábytek s nadčasovým designem oslovuje stále více zákazníku na českém a slovenském trhu prostřednictvím naší společnosti.

 

Patrové postele i pro tři děti

Patrová postel pro tři děti, vyřeší nedostatek místa v dětském pokoji. Ideální do bytu či menších dětských pokojů. Patrové postele s výsuvnou přistýlkou. Unesou i dospělé osoby. Doprava zdarma. Náš řidič postel vynese i kamkoli do patra. Dokonalý servis, dlouhá záruka, jednička na trhu.  

Patrová postel Tom esmeralda    Patrová postel Tom pink

Pokud i vás trápí nedostatek místa v dětském pokojikterý navíc musí obývat všechny tři děti, pak ideálním řešením je pořízení patrové postele s přistýlkou. Taková postel na velmi malém prostoru umí nabídnout až tři místa na spaní s tím, že na přistýlce by mělo spát nejmenší z dětí (unese ale i dospělého člověka). Přistýlku lze po vytažení matrace využít i jako úložného prostoru.

Často se pořizují patrové postele pro tři děti i v případě, že máte děti dvě. Někdy u nich přespí kamarád, kamarádka, jindy třeba babička (patrová postel či přistýlka totiž unese i dospělého člověka). Design patrových postelí jako takovým je způsob, který vám zabezpečí tu největší úsporu místa v interiéru vašich dětí. Nabídka je velmi široká a patrové postele nabízí mnohdy velmi originální design. 

 

                                             Patrová postel Bibliobed

 

Doprava je na všechny postele zdarma a náš ochotný řidič vám postel vynese klidně i do patra. Patrová postel pro tři s výsuvnou přistýlkou, která nepřekáží v prostoru je nejlepším dětských pokojů vůbec. Pokud nejste rozhodnuti, pořiďte si patrovou postel pro dva a přistýlku můžete kdykoli dokoupit (celý set vás ale samozřejmě vyjde levněji).