Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Patrové postele s přistýlkou pro tři děti

Mezi velmi oblíbené řešení rozměrově malého dětského pokoje se určitě zařadily dětské patrové postele, které nabízí až tři místa na spaní. Dvě lůžka klasicky umístěná pod sebou a třetí v podobě přistýlky, šuplíku, který lze kdykoliv během dne zase zasunout. Navíc například kolekce francouzského výrobce ještě kromě míst na spaní nabízí řadu velmi praktických úložných prostorů. Dnešní téma bude o tom, jak nejvíce ušetřit místo v malém dětském pokoji pořízením vhodné, funkční patrové postele.

Patrové postele francouzského výrobce

Design francouzského výrobce můžeme označit za velmi moderní a příjemný. Příznivá je i cena a proto právě tyto patrové postele patří k tolik oblíbeným. V kolekcích najdete řešení pro holky, pro kluky i sourozence. Patrové postele mají také vždy několik bezpečnostních prvků, například zábrana kolem horního lůžka a jako jediné patrové postele nabízí schůdky s širokou nášlapnou plochou se zábradlím. Ostatně nejlépe napoví ilustrační fotografie neoblíbenějších designů.

 

    Patrová postel Bibliobed pro tři děti

Patrová postel Bibop a Bibliobed, nejoblíbenější řešení malých dětských pokojů

 

Pokud máte dvě děti nezoufejte, nabídka patrových postelí je velmi flexibilní. Můžete šuplík například využít jako klasický úložný prostor tak, že do šuplíku jednoduše nevložíte matraci. Nebo v nabídce najdete identický design patrové postele ale v její ceně není šuplík, řešení pro dvě děti je tak levnější. Ale pokud máte dvě děti, pořízení šuplíku jako klasického úložného prostoru je určitě praktické a rádi vám doporučíme.

Hodně se nám líbí řešení zmiňovaných schůdků. Je bezpečné pro děti díky široké nášlapné ploše a navíc pod schůdky získáte další praktický úložný prostor. Praktické jsou i police nad lůžky s barevnými výplněmi. Ty jsou oboustranné a tak pro kluka můžete zvolit béžovou výplň a pro holku světle růžovou. A pokud máte dvě holky tak dolní i horní polici můžete mít s růžovou výplní. Jednoduše, tento design je opravdu velmi důmyslný a myslíme si, že je bezkonkurenční i s ohledem na pořizovací cenu.

Patrové postele belgického výrobce

I zde je nabídka velmi široká a důmyslná s jediným cílem. Maximálně ušetřit pořízením patrové postele místo v dětském pokoji. Mnohé z vás kromě moderního designu překvapí také nadčasové patrové postele z masivu, nebo patrové postele s psacím stolem. A ani zde nechybí nabídka patrových postelí s přistýlkou, tedy pro tři děti.

 

    Patrová postel Bonny

 

Design belgického výrobce je zcela odlišný, než design z Francie. Pro milovníky masivu, přírodních materiálů bude rozhodnutí velmi snadné. Nabídka patrových postelí z masivu je velmi široká a můžete si dokonce vybrat z tří základních odstínu dřeva. Přírodní odstín dřeva borovice, transparentní bílá a tmavě hnědá. Designy patrových postelí z masivu jsou nečekané, nic tradičního, ale důmyslné, velmi moderní zpracování.

Nabídka patrových postelí s psacím stolem, který je umístěn mezi horním a dolním lůžkem jistě také stojí za inspiraci. Především pak pokud váš interiér pro vybavení dětského pokoje je panelákového typu. Pak umístění dvou psacích stolů také zabere spousty drahocenného prostoru. Nabízí se toto řešení v mnoha odstínech. Pokud vaše děti psací stůl potřebují, lze spodní lůžko zasunout a psací stůl vysunout tak, aby děti měly prostor i pod deskou stolu. Psací stůl je dlouhý, pracovní prostor bohatě stačí pro dva sourozence. Navíc i zde je odkládací prostor nad stolem v podobě polic. Nabídka je samozřejmě daleko větší, chtěli jsme vám jen ve zkratce ukázat možnosti řešení malého dětského pokoje a rozdíly mezi danými designy.

Nejste příznivci patrových postelí?

Nevadí, i pro mají designy moderního nábytku řešení. Vyvýšené dětské postele s přistýlkou, tedy pro dvě děti. Nejedná se o patrovou postel, ale pouze vyvýšenou, kdy druhé místo na spaní je v šuplíku na vysunutí. I zde jsou postele doplněny úložným prostorem a i pro tuto kategorie je nabídka velmi zajímavá.

 

Sestava dětského nábytku Kwai pro dvě děti     Postel s přistýlkou Ocean rosa

  

Dnes není problém díky důmyslným designům vybavit ani malou místnost dětem tak, aby se cítili velmi pohodlně a každý z nich měl svůj vlastní, soukromý koutek. nezapomínejte ani na další nabídku dětského nábytku, kterou můžete dětský pokoj s funkční postelí ať už patrovou či vyvýšenou, velmi prakticky dovybavit.