Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Patrové postele nové generace

Všeobecně patří patrové postele k nejžádanějším pro vybavení dětského pokoje sourozenců. Úspora místa je díky řešení místa na spaní pořízením patrové postele značná. Vašim dětem tak zůstane více místa na další nábytek a dětský pokoj není přeplněný nábytkem. A při správném rozmístění nábytku zůstane i místo na hraní. Patrové postele za posledních několik let velmi změnily svůj design, který je rok od roku důmyslnější. Už to není jen kus nábytku, který vašim dětem zajistí místo na spaní v podobě dvou lůžek nad sebou, ale i řada dalších věcí navíc. Dnes už jsou běžné patrové postele se zabudovanou šatní skříní, psacím stolem, nebo komodou. Jen málokdy chybí u patrové postele šuplík jako úložný prostor či dokonce přistýlka, která může nabídnout místo na spaní pro třetí dítě. Na tyto důmyslné designy jsme si už pomalu zvykli. Ale co dál, co ještě výrobci nábytku mohou vymyslet? Patrové postele nové generace a tak jak se vývoj designu jeví, to je námět dnešního článku.

 

Patrová postel pro jedno dítě?

Můžeme říci, že patrové postele, které zabezpečí místo na spaní jen pro jedno dítě patří do designu nové generace. Každý spíše vnímá patrovou postel jen jako řešení spaní dvou dětí, ale dnešní design "patrovek", nabízí i jiné řešení problémů. Například máte jedno dítě a i pro jedno dítě vám chybí prostor v dětském pokoji, protože je jednoduše rozměrově malý. Kupříkladu panelákové bydlení. Jak zařídit dětský pokoj pro jedno dítě aby úspora místa byla rovněž velká? Je zde nabídka, která potěší snad každého. Patrová postel Higher představuje směr, kterým se design dětského nábytku bude do budoucna ubírat. Je to řekněme jeden příklad za všechny.

 

                                              Patrová postel Higher

 

Příklad patrové postele pro jedno dítě, kdy design řeší především úsporu místa v interiéru dětského pokoje. Součástí patrové postele je nadstavec, který nabízí skříňku a ta nahrazuje v podstatě komodu. tedy první úspora je v podobě komody. Součástí postele je také šatní skříň, která rovněž ušetří značnou část z prostoru. V neposlední řadě nechybí řada polic na knížky či hračky a samozřejmě šuplík pod postelí. Pokud spočítáme úsporu za komodu, šatní skříň, police a šuplíky, troufáme si tvrdit, že pořízení patrové postele byť i s místem na spaní pro jedno dítě se do rozměrově malého dětského pokoje vyplatí.

                   Patrová postel Tom

 

Nabídka patrových postelí s jedním lůžkem, ale řadou dalších dílů nábytku jako součást designu, patří k velmi sledovaným. Je to zcela nové řešení dětského pokoje pro jedno dítě a navíc takové provedení patrové postele si rozhodně váš "jedináček" díky spousty úkrytům a přihrádek zamiluje. Nabídka na nábytku Aldo těchto designů je ojedinělá a klademe velký důraz na neustálém rozšiřování této nabídky.

 

Patrová postel pro dvě děti, design který překvapí

Pokud jste v klasické situaci a řešíte zařízení rozměrově malého dětského pokoje pro sourozence, tedy dvě děti i zde design zaznamenal velký posun. I zde kromě místa na spaní dvou dětí řeší výrobci řadu prvků navíc. Patrová postel dnes nabídne každému z dětí osobní, soukromý prostor. Ať už v podobě polic, šuplíků či jiných skrytých úložných prostorů, které jsou součástí patrové postele. největší nabídku důmyslných designů nové generace patrových postelí představuje francouzský výrobce.

 

Patrová postel Bibliobed pro tři děti

 

Patrová postel Bibliobed na první fotografii nabízí velmi úsporný design, který nezabere moc místa v dětském pokoji, ale naopak nabídne řadu odkládacích prostorů. A samozřejmě také úložné prostory v podobě šuplíku. Podél horního lůžka je police s přihrádkami a v prostřední části dolního lůžka zase regál. Jak police tak regál mají modré výplně, které jsou oboustranné. Pokud toužíte po jiném odstínu pro výplň polic a regálů, stačí otočit a máte patrovou postel s červeným odstínem. Líbí se nám také police z venkovní strany postele na knížky, hračky, nebo jak je na fotografii láhev. Dítě si samo určí, na co odkládací polici využije. design je celkově u této postele střídmý, ale velmi funkční.

 

                                                             Patrová postel Stim

 

Druhá fotografie nabízí zase o něco jiný design. Patrová postel Stim kromě místa na spaní pro dvě děti nabízí i šatní skříň, ani zde však nechybí police i když v menším měřítku než u první postele Elliot. Rozhodnutí je na vás čemu dát větší prioritu, zda větším policím, nebo šatní skříni. Nechybí samozřejmě ani šuplík pod postelí. Co se týče celkového designu, tak ten už je hodně jiný a je opravdu jako nejlepší vodítko k tomu, kam se bude design dětského nábytku do budoucna ubírat. Patrová postel G55 patří do ucelené kolekce, lze tak k ní pořídit i laminátové boxy na fotografii v šedém a žlutém provedení. Kolekce dále nabízí tradiční díly nábytku pro vybavení dětského pokoje jako je komoda, vysoký regál, klasická šatní skříň a v neposlední řadě psací stůl. I tento vývoj můžeme v budoucnu očekávat. Konečně bude možné zařídit dětský pokoj s patrovou postelí v jednotném designu. Do nedávné doby se patrové postele vyráběly jen jako samostatný díl nábytku a nebylo možné k nim pořídit další díly v identickém designu pro harmonii v dětském pokoji. Dnes už naštěstí ano. A tak se nabízí i možnost, že pokud máte tři děti, k patrové posteli můžete v identickém designu pořídit pro třetí dítě klasickou postel, tedy jednolůžko.

 

                         Sestava dětského nábytku Kwai

 

Máte dvě děti, ale nejste milovníky patrových postelí? Bojíte se, že vám dítě z výšky spadne? Pak je zde řešení v podobě dětských postelí s přistýlkou, kdy druhé místo na spaní je lůžko na vysunutí. Ale o možnostech dětských postelí s přistýlkou, které rozhodně také zcela změnily svůj design, zase někdy příště.